Филтри -

Специјални камиони Brimont

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Brimont: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва Brimont Brutt 6.0 T 4x4 Special
11
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 2290 кг Евро Euro 1
Година 1990-12-17 Километража 187500 км Сила 147 кс
Холандија, Vlissingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се