Филтри -

Специјални камиони BRONTO SKYLIFT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони BRONTO SKYLIFT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа BRONTO SKYLIFT S70 XDT
8
395.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1200 кг Модел S70 XDT
Година 2008 Километража 160025 км Сила
Шпанија, Getafe
возило со дигалка со корпа BRONTO SKYLIFT 28 2tj
8
13.990 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг
Година 1991 Километража 59000 км Сила
Естонија, Holstre
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се