Филтри -

Специјални камиони AVIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони AVIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа AVIA A80-L Plošina 25m
9
14.330 € CZK 390.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 154000 км Сила
Чехија, olomuc
возило со дигалка со корпа AVIA A 31 K MP 13-2, 13 m
10
5.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1
Година 1987-01 Километража 14487 км Сила 81.58 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се