Филтри -

Специјални камиони, специјално возило

Резултати од пребарување: 1591 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони: 1591 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва VOLVO FM 420 6X6 FULL STEEL MACHANIC
10
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2006 Километража 500000 км Сила 420 кс
Литванија, Utena
камион за шлепување MAN TGL 12.220 4X2 Dubbele cabine Euro 5 - DGT 5502 - 2x Ramsey lier
25
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3540 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02-04 Километража 784400 км Сила 220 кс
Холандија, Dinteloord
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MAN TGL 12.220 4X2 Dubbele cabine Euro 5 - DGT 5502 - Ramsey lier
25
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3575 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02-18 Километража 686641 км Сила 220 кс
Холандија, Dinteloord
камион за шлепување IVECO 75E
21
Контактирајте го продавачот
9.058 € PLN 41.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 3400 кг
Година 2019-07-29 Километража 268918 км Сила
Полска, GRODKÓW
камион за транспорт на возила SCANIA R420 + приколка со ниска платформа
100
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 7.267 € SEK 74.000 SEK
Камион за транспорт на возила
Носивост 20940 кг Евро Euro 3
Година 2006-09-08 Километража Сила 420 кс
Шведска, Karlstad
камион за превоз на дрва SCANIA 113 380 6x4 Big Axle/ Crane Jonsered 790 + приколка за превоз на дрва
13
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража Сила
Полска, Siedlec
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 430 Dxi EURO 5, Lohr, Multilohr, Retarder, Combi
7
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6320 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11-21 Километража 756000 км Сила 430 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 430 Dxi EURO 5, Lohr, Eurolohr, Retarder, Combi
7
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 8040 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12-03 Километража 714000 км Сила 430 кс
Холандија, Ede
камион за превоз на животни SCANIA R420 Manuel - Retarder, 2Stock Livestock Pezzaioli
36
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6997 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-28 Километража 561680 км Сила 420 кс
Холандија, Ravenstein
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460 6x2 + Rolfo FLX + приколка за транспорт на возила
12
Контактирајте го продавачот
164.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 178865 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила RENAULT premium 420.18 + приколка за транспорт на возила
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1071000 км Сила 420 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 420.18 + приколка за транспорт на возила
24
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1063000 км Сила 420 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
камион за превоз на дрва DAF XF95 480 6x4
26
Контактирајте го продавачот
27.610 € BGN 54.000 BGN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 08/2003 Километража 438000 км Сила 480 кс
Бугарија, София
камион за транспорт на возила DAF CF85
35
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 1074568 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на возила VOLVO FM9 +  ROLFO
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 2003 Километража 950000 км Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1591 огласа
Прикажи
Претплати се