Специјални дампери

Резултати од пребарување: 1492 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Специјални дампери: 1492 огласа

зглобен дампер JCB 7FT HI-Viz /600 mth/ 7,000kg / 4x4 / powershuttle / CE / LIKE NE
45
ВИДЕО
29.000 € USD ≈ 31.830 US$
Зглобен дампер
Носивост 7000 кг
Година 06/2019 Километража 300 м/ч Сила 74 кс
Полска, Kraków
дампер гасеничар VOLVO A20 6x4
44
аукција аукција
Дампер гасеничар
Година Километража 20000 м/ч Сила
Шведска
мини дампер Polaris  Ranger 570 EFI
26
аукција 6.183 € SEK USD 66.000 SEK ≈ 6.787 US$
Мини дампер
Година Километража 2 км Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини дампер HONDA KC 120
13
аукција 374,70 € SEK USD 4.000 SEK ≈ 411,40 US$
Мини дампер
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Karlstad
ригидни дампери KOMATSU HD785
6
75.000 € USD ≈ 82.330 US$
Ригидни дампери
Суспензија хидраулично
Година 2005 Километража 18300 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785
4
75.000 € USD ≈ 82.330 US$
Ригидни дампери
Суспензија хидраулично
Година 2005 Километража 17800 м/ч Сила
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери CATERPILLAR 775 F
15
преговара
Ригидни дампери
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
ригидни дампери CATERPILLAR 775 F
14
преговара
Ригидни дампери
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
мини дампер Polaris Ranger 570  Fyrhjuling Traktorregis
15
аукција 6.464 € SEK USD 69.000 SEK ≈ 7.096 US$
Мини дампер
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
зглобен дампер CATERPILLAR 740
13
преговара
Зглобен дампер
Година 2007 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
дампер гасеничар MOROOKA MST 2200VD
5
преговара
Дампер гасеничар
Носивост 10000 кг Зафатнина V=3 м³
Година 2010 Километража 2690 м/ч Сила 254 кс
Швајцарија, Baar/Zug
мини дампер Štvorkolky  POLARIS IPS RANGER XP 900 4x4 , s TP + EČ
13
10.750 € USD ≈ 11.800 US$
Мини дампер
Евро Euro 3
Година 5/2016 Километража 1406 км Сила 17.67 кс
Словачка, Levice
мини дампер POLARIS IPS RANGER 800 XP 4x4
15
15.900 € USD ≈ 17.450 US$
Мини дампер
Година 8/2011 Километража 362 м/ч Сила 13.7 kW
Словачка, Levice
ригидни дампери CATERPILLAR 773F
13
139.800 € USD ≈ 153.500 US$
Ригидни дампери
Суспензија хидраулично
Година 2010 Километража Сила 524 kW
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785-5
4
75.000 € USD ≈ 82.330 US$
Ригидни дампери
Година 2005 Километража 17327 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785.5
4
75.000 € USD ≈ 82.330 US$
Ригидни дампери
Година 2005 Километража 16805 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1492 огласа
Прикажи
Претплати се