Специјалени натоварувачи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Специјалени натоварувачи: 6902 огласа

товарач гасеничар CATERPILLAR 963
1
преговара
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
мини натоварувач гасеничар BOBCAT T 870
23
€ 21.500 USD ≈ US$ 23.742
Мини натоварувач гасеничар
Година 2011 Километража 6600 м/ч Сила
Турција, Turhan Cemal Beriker Bulvari No: 788/1 01355 Seyhan / Adana
натоварувач со тркала JCB 456 E ZX
12
€ 245.000 USD ≈ US$ 270.553
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2011 Километража 8000 м/ч Сила
Турција, Turhan Cemal Beriker Bulvari No: 788/1 01355 Seyhan / Adana
натоварувач со тркала CATERPILLAR 936E
7
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.859
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 20000 м/ч Сила
Турција, İstanbul
мини натоварувач SUNWARD SWL3220HF
5
€ 12.850 USD ≈ US$ 14.190
Мини натоварувач
Носивост 1050 кг
Година 2017 Километража 6300 м/ч Сила 75.37 кс
Словачка, Žilina
натоварувач со тркала JCB 406B
19
аукција € 7.746 SEK USD SEK 84.000 ≈ US$ 8.554
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 3384 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала HYUNDAI HL 740-9
9
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 1700 м/ч Сила
Шведска, Bro/stockholm
натоварувач со тркала    Lastmaskin LM846
33
аукција € 1.798 SEK USD SEK 19.500 ≈ US$ 1.986
Натоварувач со тркала
Година 1975 Километража 26350 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала KAWASAKI ZV90
18
€ 69.000 USD ≈ US$ 76.197
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Турција, Ankara
натоварувач со тркала KOMATSU WA430-6
10
€ 96.500 USD ≈ US$ 106.565
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2015 Километража 4780 м/ч Сила
Турција, İstanbul
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 257D  Kompaktlastare
58
аукција € 9.313 SEK USD SEK 101.000 ≈ US$ 10.285
Мини натоварувач гасеничар
Година 2014 Километража 28473 м/ч Сила 74.23 кс
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала VOLVO L 110 G
5
преговара
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 10850 м/ч Сила 260 кс
Швајцарија, Baar/Zug
мини натоварувач BOBCAT S185
5
преговара
Мини натоварувач
Носивост 850 кг Висина за истовар 3 м
Година 2006 Километража 5585 м/ч Сила 41.8 kW
Словачка, Žilina
мини натоварувач CATERPILLAR 272c
9
€ 22.600 USD ≈ US$ 24.957
Мини натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Bernolákovo
натоварувач со тркала LJUNGBY MASKIN L14  Hjullastare
74
аукција € 14.940 SEK USD SEK 162.000 ≈ US$ 16.496
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 18983 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0