Специјални камиони NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Специјални камиони NISSAN: 4 огласа
€ 15.400 ≈ US$ 17.762
Камион за шлепување
Година 2009 Километража 210000 км Сила 190 кс
Полска, Chełm Śląski
€ 15.500 ≈ US$ 17.878
Камион за шлепување
Носивост 3450 кг Модел DOBLE PISO
Година 2003 Километража 301000 км Сила
Шпанија, Haro
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 58.900 ≈ US$ 67.935
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01 Километража 50 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
€ 23.000 ≈ US$ 26.528
Камион за шлепување
Носивост 3600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел 2006
Година 2007 Километража 288000 км Сила 130 кс
Грција, Αιγάλεω
Омилени : 0 Споредба : 0