Филтри -

Спасувањи возила Volvo

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

41 огласа: Спасувањи возила Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Автомеханичка скала
Суспензија пружина/пружина
Година 2000-04-01 Километража 72400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автомеханичка скала
Носивост 2680 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2021 Километража 52300 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Модел Tankautospuit Седишта 7
Година 09/2002 Километража 26260 км Сила
Холандија, Winschoten
Контактирајте го продавачот
аукција 43,07 € SEK 500 SEK
Противпожарно возило
Година 1969 Километража 145354 км Сила
Шведска, Norrhult
Контактирајте го продавачот
99.850 € Без ДДВ
Хидраулична платформа за противпожарна интервенција
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Magirus Модел Multistar 30 Meter Седишта 6
Година 2013-10-07 Километража 86000 км Сила
Германија, Prenzlau
аукција 2.627 € SEK 30.500 SEK
Противпожарно возило
Година 1999 Километража 40559 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2018 Километража 1 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
амбулантно возило Volvo xc90
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2019 Километража Сила
Естонија, Kesklinna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автомеханичка скала
Година 2008 Километража 51000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Марка на каросерија Ziegler Седишта 6
Година 06/1990 Километража 88000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 2018 Километража 230374 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Амбулантно возило
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 10/2014 Километража 272015 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-11-01 Километража 157500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 12/2018 Километража 356000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
7.770 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина Модел HEBRA BRAND AB Седишта 5
Година 1984 Километража 58000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 2018 Километража 279580 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 5
Година 04/2009 Километража 26000 км Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2018 Километража 374643 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 1981 Километража 13439 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 30000 км Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
5.082 € SEK 59.000 SEK
Амбулантно возило
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Амбулантно возило
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2014 Километража 365892 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1978 Километража 136108 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Амбулантно возило
Година Километража 458275 км Сила
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
AATV
Суспензија пружина/пружина Седишта 14
Година 01/1994 Километража 1650 км Сила
Италија, La Thuile
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи