Филтри -

Спасувањи возила DAF

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Спасувањи возила DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Модел blusvoertuig Седишта 7
Година 03/2001 Километража 32429 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Хидраулична платформа за противпожарна интервенција
Суспензија пружина/пружина
Година 1990-04-20 Километража 116921 км Сила
Холандија, Tilburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.750 €
Противпожарно возило
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 14000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 28995 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Година 1956 Километража 7020 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Команден автомобил
Година 2002-02 Километража 103000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Команден автомобил
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 49227 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Противпожарно возило
Евро Euro 1
Година 1994 Километража 26783 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Противпожарно возило
Година 1985 Километража 31301 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 8
Година 08/1994 Километража 50893 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел Leebur/Hiab container truck Седишта 2
Година 11/1993 Километража 48316 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Седишта 7
Година 01/2006 Километража 82500 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
30.750 €
Автомеханичка скала
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 30000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Противпожарно возило
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел TS10 LD2800 HD265 T2000
Година 1987 Километража 32738 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 1965 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Година 1971 Километража 14658 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Модел Kronenburg Седишта 6
Година 08/1996 Километража 135000 км Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се