Сортирачи по боја

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Сортирачи по боја: 7 огласа

Сортирач по боја
7
US$ 19.000 EUR ≈ € 17.112
Година Километража Сила
Украина, Черновцы
нови Сортирач по боја SmartSort 6
1
преговара
Капацитет 42 т/ч
Година 2018 Километража Сила
Русија, Барнаул
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови Сортирач по боја Sieve-air separator agromash SSA-60
7
преговара
Година 2019 Километража Сила
Украина, Харків
нови Сортирач по боја Zorkiy
1
преговара
Капацитет 12 т/ч
Година 04/2018 Километража 1 м/ч Сила 1 кс
Русија, Барнаул
Сортирач по боја Optima
1
преговара
Капацитет 12 т/ч
Година Километража Сила
Русија, Барнаул
нови Сортирач по боја Zorkiy 3
1
преговара
Капацитет 12 т/ч
Година 06/2018 Километража Сила
Русија, Барнаул
нови Сортирач по боја PETKUS
1
преговара
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0