Филтри -

Собирачи со валјаци

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Собирачи со валјаци: 89 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
собирач со валјаци CLAAS PU 300 HD
8
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
собирач со валјаци NEW HOLLAND AGRICULTURE  Pick Up
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
собирач со валјаци JOHN DEERE 630B Pick-Up
8
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
собирач со валјаци CLAAS PU 300
3
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
собирач со валјаци KVERNELAND Taarup Ten X
52
Контактирајте го продавачот
аукција 632 € DKK 4.700 DKK
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
собирач со валјаци NEW HOLLAND 270FPE
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2008 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
собирач со валјаци NEW HOLLAND 340WX
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/1998 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
собирач со валјаци Dan Pick-up
28
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
собирач со валјаци JOHN DEERE 639
6
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
собирач со валјаци JOHN DEERE 630B Pickup
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
собирач со валјаци JOHN DEERE 630B Pickup
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
собирач со валјаци CLAAS podbierak z pokosów
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
собирач со валјаци JOHN DEERE 645
7
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
собирач со валјаци ROSTSELMASH
6
Контактирајте го продавачот
1.331 € UAH 43.000 UAH
Година 2009 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Хрущівка
нови собирач со валјаци Жатка валковая прицепная ЖВП-4,9, жатка ЖВП-4,9
15
Контактирајте го продавачот
3.870 € UAH 125.000 UAH
Година 02/2021 Километража Ширина на опфаќање 4.9 м
Украина, Бердянск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се