Слама култиватори

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Слама култиватори: 329 огласа

слама култиватор Salford 9700
2
преговара
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3.66 м
Бугарија, Търговище
слама култиватор VÄDERSTAD Cultus 420
23
аукција аукција
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови слама култиватор LEMKEN KARAT 9/600 KA
6
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.662
Длабочина на обработка 30 мм Капацитет 36 ха/ч Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Хрищени
слама култиватор EINBÖCK EXTREM
3
€ 1.850 USD ≈ US$ 2.047
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
слама култиватор HATZENBICHLER 2,35M
6
€ 4.490 USD ≈ US$ 4.968
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Австрија, Zwettl
слама култиватор LEMKEN SMARAGD 9/500
5
€ 6.400 USD ≈ US$ 7.082
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
слама култиватор EINBÖCK MULTISOILER 600 RP 47
5
€ 18.500 USD ≈ US$ 20.470
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
слама култиватор FARMET Triton 450 PS
6
€ 40.910 USD ≈ US$ 45.267
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5.4 ха/ч Потребна сила на трактор 375 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Чехија, Česká Skalice
слама култиватор FARMET Fantom 800 PRO
7
€ 44.938 USD ≈ US$ 49.724
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 9.6 ха/ч Потребна сила на трактор 390 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Чехија, Česká Skalice
слама култиватор FARMET Duolent DX 800 PS
6
€ 35.632 USD ≈ US$ 39.427
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 9.6 ха/ч Потребна сила на трактор 450 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.9 м
Чехија, Česká Skalice
слама култиватор LEMKEN SMARAGD MIT GIGANT FAHRWERK
2
€ 19.990 USD ≈ US$ 22.119
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
слама култиватор KERNER KOMET 480
5
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.343
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
слама култиватор BEDNAR SWIFTER SO 5000
6
€ 23.600 USD ≈ US$ 26.113
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
слама култиватор EINBÖCK TWISTER
5
€ 13.800 USD ≈ US$ 15.270
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
слама култиватор ROLMAKO U436 AUCTIONSMASCHINE
8
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Австрија, Attnang-Puchheim
Омилени : 0 Споредба : 0