Системи за наводнување

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Притисок

Системи за наводнување: 66 огласа

систем за наводнување Vattenspridare
15
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Километража Притисок
Шведска, Karlstad
систем за наводнување NERTHUS FIAT GST 125/31
4
преговара
Година 1995 Километража Притисок
Хрватска, Karlovac
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови систем за наводнување Rovatti T3-100AE Насос от ВОМ
4
€ 2.097 BYN USD BYN 4.800 ≈ US$ 2.320
Година 2019 Километража Притисок
Белорусија, Минск
систем за наводнување IRTEC FBT50
5
US$ 4.500 EUR ≈ € 4.067
Година Километража Притисок 5.7 бар
Украина, Запорожье
систем за наводнување Weterings 0500040 0500040 0500040
2
преговара
Година 2002-01-01 Километража Притисок
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
систем за наводнување OCMIS
4
€ 15.000 USD ≈ US$ 16.597
Година 2012 Километража Притисок
Украина, Ровно
систем за наводнување BAUER  T51 Vandingsmaskine
6
€ 10.200 USD ≈ US$ 11.286
Година 2006-08-08 Километража Притисок
Германија, Hamburg
систем за наводнување Sonstige HURRICANE 300
6
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.364
Година 2017-08-08 Километража Притисок
Германија, De-49429 Visbek / Rechterfeld
систем за наводнување Berg Hortimotive 24 Volt 24 Volt 24 Volt
2
преговара
Година Километража Притисок
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови систем за наводнување RKD
9
преговара
Година 2018 Километража Притисок 3 бар
Украина
систем за наводнување Sonstige Spritzgetänge f. K-Dämme 2-rei
3
€ 6.218,49 USD ≈ US$ 6.881
Година 2016-08 Километража Притисок
Германија, 49377 Langförden
систем за наводнување Irrigation Pump
8
аукција € 100 USD ≈ US$ 111
Година Километража Притисок
Холандија, Leende
систем за наводнување Bewässerungsrolle
8
аукција € 1.000 USD ≈ US$ 1.106
Година Километража Притисок
Белгија, Deinze
систем за наводнување IRTEC st 7
5
US$ 8.000 EUR ≈ € 7.230
Година 2006 Километража Притисок
Украина, Красилів
нови систем за наводнување Khersonmash МДФП 70/130
1
€ 84.150 UAH USD UAH 2.340.000 ≈ US$ 93.115
Година 2018 Километража Притисок
Украина, Херсон
Омилени : 0 Споредба : 0