Филтри -

Силажни комбајни

Резултати од пребарување: 793 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Силажни комбајни: 793 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн NEW HOLLAND FR9060
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Loenhout
силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9060
19
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Година 2010-08-08 Километража 3300 м/ч Сила 600 кс
Германија, De-83564 Soyen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови силажен комбајн NEW HOLLAND FR550/FR650/FR780
23
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2020 Километража Сила
Холандија, Holten
силажен комбајн NEW HOLLAND FR650
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
силажен комбајн NEW HOLLAND FR650
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
силажен комбајн NEW HOLLAND FR 650
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила 653 кс
Белгија, Lichtervelde
силажен комбајн NEW HOLLAND FR9060
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
силажен комбајн NEW HOLLAND FR9050
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
силажен комбајн NEW HOLLAND FR9050
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
силажен комбајн NEW HOLLAND FR908E
7
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
силажен комбајн KRONE Big X 500
7
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила 500 кс
Украина, Луцк
силажен комбајн KRONE  BIG X580
17
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Kraków
силажен комбајн KRONE BIG X500 z przyrządem tnącym Easycollect 600
6
Контактирајте го продавачот
101.100 € PLN 460.000 PLN
Година 2012 Километража 2100 м/ч Сила 375 kW
Полска, Kraków
силажен комбајн CLAAS orbis 750
13
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2016-08-08 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
силажен комбајн KRONE big x 700
22
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2011-08-08 Километража 2707 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 793 огласа
Прикажи
Претплати се