Филтри -

Шумски трактори

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Шумски трактори: 56 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
шумски трактор LKT 703
20
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Година Километража Сила
Словачка, Levice
шумски трактор LKT 81 TURBO SKIDER
8
Контактирајте го продавачот
14.780 € PLN 67.000 PLN
Година 1992 Километража Сила
Полска, Drzonek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
шумски трактор CATERPILLAR  525C
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 11/2014 Километража 6370 м/ч Сила 182 кс
Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 535C
20
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Година 11/2011 Километража 10017 м/ч Сила 162 kW
Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 545C
27
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
135.500 €
Евро Euro 3 Брзина 18.6 км/ч
Година 12/2014 Километража 7770 м/ч Сила 220 кс
Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 545C
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Брзина 18.6 км/ч
Година 12/2012 Километража 8870 м/ч Сила 220 кс
Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 525C
47
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Евро Euro 2 Брзина 18.6 км/ч
Година 12/2014 Километража 8475 м/ч Сила
Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 525C
27
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
105.500 €
Евро Euro 3
Година 12/2013 Километража 8790 м/ч Сила 182 кс
Германија, Lübeck
шумски трактор FORD
65
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1962 Километража Сила
Шведска
шумски трактор TIMBERJACK  240 D Skider
8
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 1985 Километража Сила
Полска, Jordanow
шумски трактор VALTRA N101 CCR
27
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила 82 kW
Латвија
шумски трактор CATERPILLAR 545C
3
Контактирајте го продавачот
181.967,67 US$ EUR ≈ 153.000 €
Година 2008 Километража 20800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
шумски трактор TRIMAN Jarraff Sky Trim
5
Контактирајте го продавачот
62.850 € PLN 284.900 PLN
Година 2005 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Zamość
шумски трактор JOHN DEERE B540
22
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 1980 Километража Сила
Франција, HUTTENHEIM
шумски трактор AMKODOR 2243
10
Контактирајте го продавачот
136.700 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 10 м/ч Сила
Чехија, Hradec Králové
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се