Филтри -

Сенопревртувачи, превртувачи на сено

Резултати од пребарување: 401 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Сенопревртувачи: 401 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
сенопревртувач Grenräfsa Girorami
6
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Шведска, Karlstad
сенопревртувач CLAAS WA 540
11
аукција 230,80 € SEK USD 2.400 SEK ≈ 260,30 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови сенопревртувач ERDALLAR 2020
4
1.350 € USD ≈ 1.522 US$
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Турција, BALIKESİR
сенопревртувач SIP SPIDER 685 PRO
6
3.750 € USD ≈ 4.228 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
сенопревртувач PÖTTINGER HIT 69
4
5.500 € USD ≈ 6.202 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
сенопревртувач PÖTTINGER HIT 8.81
5
12.500 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Австрија, Attnang-Puchheim
сенопревртувач KUHN GF8702
5
6.500 € USD ≈ 7.329 US$
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
сенопревртувач CLAAS Volto 60
7
7.166 € USD ≈ 8.080 US$
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4121 Altenfelden
сенопревртувач FELLA TH360
3
650 € USD ≈ 732,90 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
сенопревртувач ZETTER HIT 58N
4
4.500 € USD ≈ 5.074 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
сенопревртувач PÖTTINGER HIT 81NZ
11
7.500 € USD ≈ 8.457 US$
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
сенопревртувач KUHN GF 5001MH
4
4.200 € USD ≈ 4.736 US$
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
сенопревртувач PÖTTINGER 436
4
690 € USD ≈ 778 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
сенопревртувач TALEX
5
цена на барање
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Ирска
сенопревртувач PÖTTINGER 69AZ
5
7.900 € USD ≈ 8.908 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 401 огласа
Прикажи
Претплати се