Секачи за маслена репка

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Секачи за маслена репка: 93 огласа

секач за маслена репка Stol za uljanu repicu
2
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Година Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Ježevo, Dugo Selo
секач за маслена репка CLAAS Rapstrenner/Rapsschneidewerke
4
€ 1.290 USD ≈ US$ 1.427
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови секач за маслена репка CLAAS Rapsausrüstung für Schneidwerk V660
1
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
нови секач за маслена репка приспособление для рапса и горчицы ООО "Югтехагро"
6
€ 118,70 UAH USD UAH 3.300 ≈ US$ 131
Година нов Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка приспособление для рапса от 4 до 9,1 м. ООО "Югтехагро"
5
€ 2.589 UAH USD UAH 72.000 ≈ US$ 2.865
Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка Приспособление для сои (Приставка Flex) ПЗС ООО "Югтехагро"
6
€ 539,40 UAH USD UAH 15.000 ≈ US$ 597
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка приспособление для рапса ПР ООО "Югтехагро"
5
€ 111,50 UAH USD UAH 3.100 ≈ US$ 123
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка приспособление для рапса ООО "Югтехагро"
5
€ 107,90 UAH USD UAH 3.000 ≈ US$ 119
Работна брзина 10 км/ч
Година нов Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка рапсовые столы, приспособление для горчицы ООО "Югтехагро"
5
€ 107,90 UAH USD UAH 3.000 ≈ US$ 119
Работна брзина 10 км/ч
Година нов Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка МПН; Рапсовый стол (ПРБЖ) ООО "Югтехагро"
5
€ 109,70 UAH USD UAH 3.050 ≈ US$ 121
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка с трансмисионым валом ПЗР-6 ООО "Югтехагро"
6
€ 886,50 UAH USD UAH 24.650 ≈ US$ 981
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка с МПН Шумахер ООО "Югтехагро"
5
€ 109,70 UAH USD UAH 3.050 ≈ US$ 121
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка ПР ко всем маркам жаток ООО "Югтехагро"
5
€ 111,50 UAH USD UAH 3.100 ≈ US$ 123
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка приспособление для рапса ООО "Югтехагро"
4
€ 2.014 UAH USD UAH 56.000 ≈ US$ 2.228
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови секач за маслена репка Приспособление для рапса ООО «Югтехагро»
5
€ 1.870 UAH USD UAH 52.000 ≈ US$ 2.069
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Омилени : 0 Споредба : 0