Сецкалки за машини за жетва

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Сецкалки за машини за жетва: 138 огласа

сецкалка Biso hakselaar за комбајн NEW HOLLAND 8070
3
€ 1.250 USD ≈ US$ 1.379
Холандија, Maasdam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
сецкалка CLAAS LKS Adapter за адаптер за пченка JAGUAR 491/492
4
€ 4.900 USD ≈ US$ 5.405
Германија, Vohburg a.d. Donau
сецкалка 0031 Rijstkit за комбајн NEW HOLLAND
4
€ 1.500 USD ≈ US$ 1.655
Холандија, Wierden
сецкалка Rotor за комбајн CLAAS Lexion 580 600
1
€ 1.400 USD ≈ US$ 1.544
Полска, Czernice Borowe
сецкалка JOHN DEERE KERNELSTAR за комбајн
8
€ 3.800 USD ≈ US$ 4.192
Холандија, LIESHOUT
сецкалка JOHN DEERE KERNELSTAR за комбајн
6
€ 5.300 USD ≈ US$ 5.846
Холандија, LIESHOUT
сецкалка CLAAS CORN-CRACKER за адаптер за пченка
6
€ 8.200 USD ≈ US$ 9.045
Германија, Melle-Wellingholzhausen
сецкалка CLAAS CORN-CRACKER за комбајн
5
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.510
Германија, Melle-Wellingholzhausen
сецкалка Gniotownik за комбајн CLAAS  Jaguar 680 sl, 690 sl, 695 sl
7
€ 1.226 PLN USD PLN 5.300 ≈ US$ 1.352
Полска, Zbuczyn
сецкалка Gniotownik kompletny Corn Cracker за комбајн CLAAS Jaguar 940, 950 , 960
4
€ 6.244 PLN USD PLN 27.000 ≈ US$ 6.888
Полска, Zbuczyn
Омилени : 0 Споредба : 0