Самоодни прскалки од ЗНД

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Самоодни прскалки: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка TECNOMA Laser 3000
8
51.000 US$ EUR ≈ 46.910 €
Година Километража Сила
Русија
самоодна прскалка MATROT Maestria 17
8
77.000 US$ EUR ≈ 70.830 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2006 Километража 3950 м/ч Сила 150 кс
Русија, Чебоксары
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
самоодна прскалка MATROT Maestria 15
14
69.500 US$ EUR ≈ 63.930 €
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 43 м
Година 2003 Километража 3300 м/ч Сила 150 кс
Русија, Уфа
самоодна прскалка MATROT M44
8
38.000 US$ EUR ≈ 34.960 €
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1996 Километража Сила
Русија, Ижевск
самоодна прскалка MATROT M44D
8
58.000 US$ EUR ≈ 53.350 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2003 Километража Сила
Русија, г. Челябинск
самоодна прскалка MATROT M44D
4
56.000 US$ EUR ≈ 51.510 €
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2008 Километража Сила
Русија, Уфа
самоодна прскалка MATROT D44
7
56.500 US$ EUR ≈ 51.970 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2006 Километража Сила
Русија, Воронеж
самоодна прскалка MATROT Maestria 15
5
60.000 US$ EUR ≈ 55.190 €
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2003 Километража Сила 150 кс
Русија, Москва
самоодна прскалка MATROT m24d
20
43.850 US$ EUR ≈ 40.340 €
Година Километража Сила
Русија
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
16
139.000 US$ EUR ≈ 127.900 €
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2009 Километража 5447 м/ч Сила
Русија, г. Смоленск
нови самоодна прскалка MTZ МКДС 3000
3
преговара
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2017 Километража Сила 78 кс
Русија, Смоленск
самоодна прскалка BARGAM VFC 5000 XXL
2
65.160 € RUB USD 5.350.000 RUB ≈ 70.840 US$
Година 2009 Километража 4000 м/ч Сила 230 кс
Русија, Республика Башкортостан
самоодна прскалка JOHN DEERE 4630
3
102.300 € RUB USD 8.400.000 RUB ≈ 111.200 US$
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2013 Километража 2500 м/ч Сила
Русија, Краснодарский Край
нови самоодна прскалка БЛ-3000
2
ВИДЕО
65.000 € USD ≈ 70.660 US$
Година 2019 Километража Сила 90 кс
Белорусија
самоодна прскалка BLUMING БЛ-3000 высококлиренсный
10
ВИДЕО
преговара
Капацитет 28.8 ха/час Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража Сила 89 кс
Белорусија, Минск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се