Самоодни прскалки од Украина

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Самоодни прскалки од Украина: 162 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка CHELENGER SPA COOP 7660
1
24.580 € UAH USD 722.000 UAH ≈ 26.720 US$
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27.5 м
Година 2009 Километража 5786 м/ч Сила
Украина, Станіславчик
самоодна прскалка HARDI Evrarb 3000
9
36.500 US$ EUR ≈ 33.580 €
Капацитет 40 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 15 км/ч
Година 05/2007 Километража 5000 м/ч Сила 200 кс
Украина, Узловое
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
самоодна прскалка CHALLENGER  RoGator 1064
6
55.000 US$ EUR ≈ 50.590 €
Капацитет 20 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 17 км/ч
Година 2004 Километража Сила
Украина
самоодна прскалка CASE IH 3330
5
118.500 US$ EUR ≈ 109.000 €
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30.5 м
Година 2011 Километража 4470 м/ч Сила
Украина, Харьков
самоодна прскалка JOHN DEERE 4830
57
170.850 US$ EUR ≈ 157.200 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 2600 м/ч Сила 275 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
57
170.850 US$ EUR ≈ 157.200 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 1800 м/ч Сила 245 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4830
24
135.420 US$ EUR ≈ 124.600 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2700 м/ч Сила 275 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
14
144.200 US$ EUR ≈ 132.600 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 900 м/ч Сила 245 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
23
125.000 US$ EUR ≈ 115.000 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2010 Километража 2700 м/ч Сила 245 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4830
50
137.500 US$ EUR ≈ 126.500 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила 275 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
51
155.850 US$ EUR ≈ 143.400 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 1200 м/ч Сила 245 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4830
40
170.850 US$ EUR ≈ 157.200 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 1700 м/ч Сила 275 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
32
145.850 US$ EUR ≈ 134.200 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 1900 м/ч Сила 245 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка JOHN DEERE 4830
9
155.850 US$ EUR ≈ 143.400 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 1500 м/ч Сила 275 кс
Украина, Киев
самоодна прскалка MATROT Maestria 17
16
47.000 € USD ≈ 51.090 US$
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2004 Километража 2700 м/ч Сила 179 кс
Украина, Ковель
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се