Самоодни прскалки од Австрија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Самоодни прскалки од Австрија: 1 оглас

самоодна прскалка HARDI 2000
5
3.000 € USD ≈ 3.253 US$
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2000 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се