Самоодни прскалки, самоодни распрскувач

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Самоодни прскалки: 573 огласа

самоодна прскалка DAMMANN DT 3200 H 120/36
3
€ 149.900 USD ≈ US$ 165.280
Капацитет на резервоар 12000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража 9039 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
2
US$ 135.000 EUR ≈ € 122.438
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2009 Километража Сила
Украина, Першотравневе
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
самоодна прскалка CASE IH 3330 Patriot
7
преговара
Година 2010 Километража 4955 м/ч Сила
Украина, Суми
Омилени : 0 Споредба : 0
« 1 37 38 39