Самоодни прскалки, самоодни распрскувач

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Самоодни прскалки: 565 огласа

самоодна прскалка MATROT M44D150
6
US$ 24.000 EUR ≈ € 21.767
Ширина на опфаќање 36 м
Година 1997 Километража 1000 м/ч Сила
Украина
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
7
US$ 124.999 EUR ≈ € 113.367
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2011 Километража Сила
Украина, Біла Церква
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
7
US$ 107.000 EUR ≈ € 97.043
Година 2009 Километража 3887 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
самоодна прскалка JOHN DEERE 4730
6
преговара
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2007 Километража 3716 м/ч Сила
Украина
самоодна прскалка EVRARD EVO 4100
3
€ 115.000 USD ≈ US$ 126.799
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 02/2012 Километража 1570 м/ч Сила
Франција, Authon
нови самоодна прскалка CASE IH PATRIOT
36
US$ 158.333,34 EUR ≈ € 143.600
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2018 Километража Сила 177 кс
Украина, Юбилейное
самоодна прскалка TECNOMA UTR 89
9
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.026
Година 1991 Километража 71672 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
самоодна прскалка MATROT Maestria 17
11
€ 45.000 USD ≈ US$ 49.617
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2003 Километража 3496 м/ч Сила 132 kW
Украина, Ковель
самоодна прскалка LEMKEN Albatros 9/6000
10
€ 45.900 USD ≈ US$ 50.609
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
самоодна прскалка JOHN DEERE 4940
23
US$ 129.500 EUR ≈ € 117.450
Година 2014 Километража 1998 м/ч Сила
Украина, Днепр
самоодна прскалка JOHN DEERE 4940
24
US$ 149.500 EUR ≈ € 135.589
Година 2014 Километража 1348 м/ч Сила
Украина, Днепр
самоодна прскалка BLUMING БЛ-3000 высококлиренсный
10
преговара
Капацитет 28.8 ха/ч Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража Сила 89 кс
Белорусија, Минск
нови самоодна прскалка БЛ-3000
2
€ 65.000 USD ≈ US$ 71.669
Година 2019 Километража Сила 90 кс
Белорусија
самоодна прскалка JOHN DEERE 4830 з ПДВ
9
US$ 150.000 EUR ≈ € 136.042
Година 2010 Километража Сила
Украина, Ровно
самоодна прскалка DAMMANN U 2100
6
€ 22.900 USD ≈ US$ 25.250
Ширина на опфаќање 36 м
Година 1998-08 Километража Сила 214 кс
Германија, 17094 Pragsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0