Самоодни прскалки, самоодни распрскувач

Резултати од пребарување: 693 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Самоодни прскалки: 693 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка TECNOMA 4240
9
105.000 € USD ≈ 114.100 US$
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 20 км/ч
Година 02/2013 Километража 5180 м/ч Сила 244 кс
Бугарија, Вълчедръм
самоодна прскалка TECNOMA 5240
12
120.000 € USD ≈ 130.500 US$
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 20 км/ч
Година 01/2015 Километража 2440 м/ч Сила 244 кс
Бугарија, Вълчедръм
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
самоодна прскалка CHALLENGER RG 655C
5
преговара
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 2514 м/ч Сила 167 kW
Бугарија, Търговище
нови самоодна прскалка KVERNELAND IXdrive5240
12
219.000 € USD ≈ 238.100 US$
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 32 м
Година 2018 Километража Сила 240 кс
Бугарија, София
нови самоодна прскалка KVERNELAND IXdrive 4180
2
204.000 € USD ≈ 221.800 US$
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2018 Километража Сила 173 кс
Бугарија, София
самоодна прскалка MATROT MAESTRIA 21
10
ВИДЕО
50.000 € USD ≈ 54.360 US$
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 42 м
Година 2010 Километража 4515 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
самоодна прскалка BERTHOUD RAPTOR 4200
7
58.000 € USD ≈ 63.050 US$
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Чехија, Chomutov
самоодна прскалка MATROT XENON PRO
10
100.000 € USD ≈ 108.700 US$
Капацитет на резервоар 4300 л Работна брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 1400 м/ч Сила
Чехија, Prostä›Jov
самоодна прскалка JOHN DEERE 4040i
10
172.000 € USD ≈ 187.000 US$
Година 2017 Километража 1445 м/ч Сила
Чехија, LnãÅ˜E
самоодна прскалка TECNOMA LASER 5240
4
преговара
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година Километража Сила
Чехија, Kostomlaty nad Labem
самоодна прскалка JOHN DEERE 2140
12
8.500 € USD ≈ 9.240 US$
Ширина на опфаќање 33 м
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Jászberény
самоодна прскалка JOHN DEERE 5430 i
8
60.000 € USD ≈ 65.230 US$
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2007 Километража Сила
Чехија, Chomutov
самоодна прскалка JOHN DEERE 4040i
8
124.000 € USD ≈ 134.800 US$
Година 2015 Километража 3538 м/ч Сила
Чехија, Praha
самоодна прскалка HARDI 2000
5
3.000 € USD ≈ 3.261 US$
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2000 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
самоодна прскалка TECNOMA Laser 4000
7
32.000 € USD ≈ 34.790 US$
Година 2002 Километража Сила
Чехија, Chomutov
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 693 огласа
Прикажи
Претплати се