Филтри -

Роторни багери

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Роторни багери: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
роторен багер SANY  Sany 215C tracked excavato
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 01/2016 Километража Сила
Кина
роторен багер VOLVO EC 210 CNL
7
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Година 2011-01-01 Километража 10300 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
роторен багер ETC 203
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 2014 Километража 1467 м/ч Сила
Латвија, Rīga
роторен багер KOBELCO SK220XDLC
10
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Година 2017-01-01 Километража 7149 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
роторен багер
8
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 12 м
Година 01/2019 Километража 20 м/ч Сила 175 кс
Белгија, ANTWERPEN
роторен багер KOMATSU PC210 LC
28
Побарајте цена
цена на барање
Година 2018 Километража 2469 м/ч Сила
Латвија, Dreiliņi
роторен багер VOLVO EC 290B
7
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Година 2007-01-01 Километража 10900 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
роторен багер Continious bucket dredger on tracks
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 1985 Километража Сила 45 kW
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се