Рото фрези

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Рото фрези: 181 огласа

рото фреза UNIA Jordfräs
9
аукција € 186,60 SEK USD SEK 2.000 ≈ US$ 207
Длабочина на обработка 1600 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
нови рото фреза за мини трактор собстено производство
5
€ 1.350 USD ≈ US$ 1.494
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, с.Н.Кономлади
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови рото фреза ORTOLAN
2
€ 5.562 USD ≈ US$ 6.154
Потребна сила на трактор 70 кс Длабочина на обработка 150 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 165 м
Австрија
рото фреза Breviglieri 300
6
€ 2.450 USD ≈ US$ 2.711
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
рото фреза KUHN HRB303
7
€ 7.200 USD ≈ US$ 7.967
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
рото фреза SICMA RG Bio 280
4
€ 12.860 HUF USD HUF 4.225.000 ≈ US$ 14.228
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Kecskemét
рото фреза KUHN HRB 302 D
6
€ 4.200 USD ≈ US$ 4.647
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
нови рото фреза Humer HF 1250 - Bodenfräse hydraulisch für Baggerbetrieb
5
преговара
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Австрија, Vorchdorf
рото фреза MORRA 300
3
€ 2.550 USD ≈ US$ 2.822
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
рото фреза KUHN HRB252
4
€ 6.490 USD ≈ US$ 7.181
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Австрија, Zwettl
рото фреза Vogel & Noot 2,5 M
4
€ 4.200 USD ≈ US$ 4.647
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
рото фреза Breviglieri B55F 165
4
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.766
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
рото фреза Breviglieri Kreiseleggen
1
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
рото фреза LELY HYDR.HUBRAHMEN, GW
5
€ 2.100 USD ≈ US$ 2.324
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
рото фреза Forigo HAMMERSCHMIED PRIVATVK
4
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Омилени : 0 Споредба : 0