Рото брани, рото фрези

Резултати од пребарување: 364 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Рото брани: 364 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото брана RABE
1
4.680 € USD ≈ 5.164 US$
Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка, Rimavská Sobota
рото брана KVERNELAND PH8/300
5
2.900 € USD ≈ 3.200 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
рото брана ROTOLAND MK300 Z
9
4.390 € USD ≈ 4.844 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
рото брана HORSCH Tiger 3MT
5
28.000 € USD ≈ 30.900 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2.999232 м
Ирска, Borris
рото брана PÖTTINGER LION KR 3000
9
3.990 € USD ≈ 4.403 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
рото брана CFS ROTARY HOE 660
5
19.500 € USD ≈ 21.520 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
рото брана EBERHART 303
4
2.900 € USD ≈ 3.200 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
рото брана RAU KREISELEGGE 3M
4
3.200 € USD ≈ 3.531 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
рото брана EINBÖCK FRONTSTERNWALZE 300
8
3.500 € USD ≈ 3.862 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
нови рото брана JOHN DEERE Ротационная
17
ВИДЕО
4.197 € UAH USD 130.000 UAH ≈ 4.631 US$
Број на редови 33 Простор помеѓу редови 185 мм Длабочина на обработка 5 мм Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 04/2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Запорожье
рото брана MASCHIO HB 3000
4
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање 3000 м
Холандија, Maasdam
нови рото брана ÖZDÖKEN Sternen Klutenräumer
4
173,60 € PLN USD 790 PLN ≈ 191,50 US$
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
нови рото брана «АЯКС» БОРОНА Ротационная с ГОС. КОМПЕНСАЦИЕЙ. Стандарт 6м!
6
ВИДЕО
4.359 € UAH USD 135.000 UAH ≈ 4.810 US$
Година 02/2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Днепр
рото брана KUBOTA PH 1500 5,0 mtr AB
8
преговара
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84048 Mainburg
рото брана KUBOTA PH2500 KE 5,0 mtr AB
8
преговара
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84048 Mainburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 364 огласа
Прикажи
Претплати се