Филтри -

Ро-Ро камион влекачи

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ро-Ро камион влекачи: 42 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Ро-Ро камион влекач KALMAR TRL 618I rep.object
24
10.837 € USD ≈ 12.230 US$
Носивост 37255 кг
Година 2007 Километража 25 км Сила 246 кс
Норвешка, Tiller
Ро-Ро камион влекач TERBERG RT282 4 x 4
9
34.700 € USD ≈ 39.160 US$
Година 2004 Километража 22196 м/ч Сила
Холандија, Werkendam
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Ро-Ро камион влекач KALMAR PT-122
2
цена на барање
Година 2008 Километража Сила 173 кс
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Ро-Ро камион влекач KALMAR PT-122
2
цена на барање
Година 2007 Километража 41707 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Ро-Ро камион влекач KALMAR PT-122
2
цена на барање
Година 2008 Километража Сила 173 кс
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Ро-Ро камион влекач KALMAR PT-122
2
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Ро-Ро камион влекач TERBERG RT282
10
цена на барање
Носивост 32000 кг
Година 2004 Километража 12100 м/ч Сила
Данска, Odder
Ро-Ро камион влекач CVS Ferrari TT2516 B
10
цена на барање
Носивост 32000 кг
Година 2008 Километража 8803 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Ро-Ро камион влекач TERBERG RT26 / Engine TRT - 084T - 4x4
6
цена на барање
Година 1998-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Ро-Ро камион влекач PAUS PT36H
10
55.000 € USD ≈ 62.070 US$
Носивост 36000 кг
Година 2013 Километража 10698 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Ро-Ро камион влекач TERBERG RT 222
8
39.900 € USD ≈ 45.030 US$
Година 2009 Километража 7711 м/ч Сила
Германија, Twist
Ро-Ро камион влекач TERBERG RT282
6
цена на барање
Носивост 35000 кг
Година 2005 Километража 19899 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Ро-Ро камион влекач TERBERG RT220
7
цена на барање
Година 1999 Километража 12593 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Ро-Ро камион влекач TERBERG RT282
4
цена на барање
Носивост 35000 кг
Година 2008 Километража 22177 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Ро-Ро камион влекач TERBERG TT 223
7
49.900 € USD ≈ 56.320 US$
Носивост 36000 кг
Година 2012 Километража 12470 м/ч Сила
Германија, Twist
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се