Филтри -

Ригидни дампери

Резултати од пребарување: 281 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ригидни дампери: 281 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ригидни дампери TEREX TA70
14
цена на барање
Носивост 65000 кг Зафатнина V=41.5 м³
Година 2004 Километража 4823 м/ч Сила 771 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
ригидни дампери KOMATSU HD785
6
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2005 Километража 18300 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ригидни дампери CATERPILLAR 777F
9
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 10/2008 Километража 14884 м/ч Сила 952 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785
4
цена на барање
Година 2004 Километража 17478 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785
4
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2005 Километража 17800 м/ч Сила
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785-5
4
цена на барање
Година 2005 Километража 17327 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785.5
4
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2005 Километража 18315 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785
5
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2004 Километража 16650 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери IVECO Eurotrakker 380 E37
10
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Турција
ригидни дампери CATERPILLAR 773F
33
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2010 Километража 16150 м/ч Сила 524 kW
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери MERCEDES-BENZ 3535
10
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила 350 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери CATERPILLAR 773B
2
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 1995 Километража 26545 м/ч Сила 660 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери KOMATSU HD785.5
4
цена на барање
Година 2005 Километража 16805 м/ч Сила 1024 кс
Грција, Gravia Fokidas
ригидни дампери CATERPILLAR 777 F
21
цена на барање
Година 2011 Километража 27000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
ригидни дампери CATERPILLAR 777 G
20
цена на барање
Година 2012 Километража 25000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 281 огласа
Прикажи
Претплати се