Почетна » Резервни делови » Резервни делови за градежни машини » Резервни делови од Русија за градежни машини

Резервни делови од Русија за багери

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Резервни делови од Русија за багери: 97 огласа

пневматски вентил KOMATSU за багер KOMATSU PC300-7
1
5.057 € RUB USD 358.000 RUB ≈ 5.482 US$
Пневматски вентил
Русија, Москва
друг дел на мотор Предпусковой нагреватель МИКУНИ 250WHK-12 за багер KOMATSU PC300-7
1
1.130 € RUB USD 80.000 RUB ≈ 1.225 US$
Друг дел на мотор
Русија, Москва
Не може да пронајде резервен дел?
Испратете барање веднаш!
нови редуктор за движење за багер TAKEUCHI TB165
3
ВИДЕО
2.048 € RUB USD 145.000 RUB ≈ 2.220 US$
Редуктор за движење
Русија, Москва
редуктор за движење KOMATSU PC400-7 за багер KOMATSU PC400-7, PC400-8
5
преговара
Редуктор за движење
Русија, Sankt-Peterburg
разводник за палење VOLVO EC360 за багер VOLVO EC 360
4
преговара
Разводник за палење
Русија, Sankt-Peterburg
разводник за палење JCB JS220 за багер JCB 220, 200, 205, 235, 210
6
преговара
Разводник за палење
Русија, Sankt-Peterburg
мотор KOMATSU за багер KOMATSU Komatsu PC1250-7
13
59.330 € RUB USD 4.200.000 RUB ≈ 64.310 US$
Мотор
Русија, Sankt-Peterburg
клип ATLAS за багер
2
преговара
Клип
Русија, Калининград
блокот на моторот CATERPILLAR C-13 за багер CATERPILLAR 345
4
преговара
Блокот на моторот
Русија, г. Петрозаводск
разводник за палење за багер VOLVO 290
5
преговара
Разводник за палење
Русија, г. Петрозаводск
хидрауличен цилиндар за багер VOLVO 290 BLC
5
преговара
Хидрауличен цилиндар
Русија, г. Петрозаводск
ротациски преносник за багер HITACHI zx 200
1
преговара
Ротациски преносник
Русија, г. Петрозаводск
редуктор за движење за багер HYUNDAI 520
1
преговара
Редуктор за движење
Русија, г. Петрозаводск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се