Почетна » Резервни делови » Резервни делови за градежни машини » Резервни делови од Русија за градежни машини

Резервни делови од Русија за багери

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Резервни делови од Русија за багери: 97 огласа

разводник за палење за багер JCB 210
4
преговара
Разводник за палење
Русија, г. Петрозаводск
редуктор за движење за багер HITACHI ZX 370-3
1
преговара
Редуктор за движење
Русија, г. Петрозаводск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидрауличен мотор за багер DOOSAN 255
5
преговара
Хидрауличен мотор
Русија, г. Петрозаводск
редуктор за движење за багер HITACHI ZX 330-3
4
преговара
Редуктор за движење
Русија, г. Петрозаводск
разводник за палење за багер HITACHI ZX 330-1
5
преговара
Разводник за палење
Русија, г. Петрозаводск
редуктор за движење за багер VOLVO 360
5
преговара
Редуктор за движење
Русија, г. Петрозаводск
ротациски преносник Гидромотор поворота за багер HYUNDAI 360
3
преговара
Ротациски преносник
Русија, Пермь
мотор ISUZU AH- 6HK1 за багер
5
преговара
Мотор
Русија, Пермь
хидраулична пумпа за мини багер KUBOTA
1
преговара
Хидраулична пумпа
Русија, Калининград
хидраулична пумпа CATERPILLAR SBS-140 за багер CATERPILLAR 325C
3
2.825 € RUB USD 200.000 RUB ≈ 3.062 US$
Хидраулична пумпа
Русија
хидрауличен цилиндар KOMATSU PC1250-7 за багер KOMATSU PC1250, PC1100
6
преговара
Хидрауличен цилиндар
Русија, Sankt-Peterburg
ротациски преносник KOMATSU PC300-7 за багер KOMATSU PC300-7, 340-7, 350-7, 360-7, 380-7
5
преговара
Ротациски преносник
Русија, Sankt-Peterburg
стрела на кран KOMATSU за багер KOMATSU PC200-7
9
преговара
Стрела на кран
Русија, Sankt-Peterburg
пневматски вентил KOMATSU за багер KOMATSU PC300-7 2006
2
988,80 € RUB USD 70.000 RUB ≈ 1.072 US$
Пневматски вентил
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се