Реверзибилни плугови, плуг обртач

Резултати од пребарување: 1014 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Реверзибилни плугови: 1014 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг KVERNELAND 4 skärig
10
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг ÖVERUM BT387G  Plog
8
аукција 566,40 € SEK USD 6.200 SEK ≈ 615,60 US$
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг ÖVERUM Cx 490h
30
аукција 895,30 € SEK USD 9.800 SEK ≈ 973 US$
Број на куќишта 4
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг ÖVERUM CV498H
21
аукција 109,60 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 119,10 US$
Број на куќишта 4
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг ÖVERUM S- Sweden
9
аукција 63,95 € SEK USD 700 SEK ≈ 69,50 US$
Број на куќишта 4
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг KVERNELAND 160-8
16
аукција 1.370 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.489 US$
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг KVERNELAND 8
21
аукција 913,60 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 992,80 US$
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг LEMKEN Vari Diamant X160
1
16.000 € USD ≈ 17.390 US$
Број на куќишта 5
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
реверзибилен плуг LEMKEN EurOpal 7 3 N 100
17
9.700 € USD ≈ 10.540 US$
Број на куќишта 3 Длабочина на обработка 400 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 0.99 м
Србија, НС
реверзибилен плуг KVERNELAND PG 100
5
преговара
Број на куќишта 8
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
реверзибилен плуг RABE KORMORAN 160 VII/80
23
10.900 € USD ≈ 11.850 US$
Број на куќишта 6 Потребна сила на трактор 260 кс Оски 1
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Србија, НС
реверзибилен плуг KUHN CHALLENGER 7T
5
19.000 € USD ≈ 20.650 US$
Број на куќишта 7
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
реверзибилен плуг KUHN MULTI LEADER 7
6
21.900 € USD ≈ 23.800 US$
Број на куќишта 7
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
реверзибилен плуг UNIA Ibis Vario S4
1
аукција аукција
Број на куќишта 4
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Шведска
реверзибилен плуг Vogel & Noot M 1000
2
8.800 € USD ≈ 9.563 US$
Број на куќишта 4
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1014 огласа
Прикажи
Претплати се