Филтри -

Регални вилушкари

Резултати од пребарување: 1065 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Регални вилушкари: 1065 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар BT
6
аукција 67,11 € SEK USD 700 SEK ≈ 75,74 US$
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
регален вилушкар JUNGHEINRICH
11
2.556 € BGN USD 5.000 BGN ≈ 2.885 US$
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 500 м/ч Сила
Бугарија, MAGLIZCH
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
регален вилушкар TOYOTA RRE250
10
7.925 € BGN USD 15.500 BGN ≈ 8.944 US$
Година 10/2009 Километража Сила
Бугарија, Sofia
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETM12G -  Retrak   Elektrický
4
1.500 € USD ≈ 1.693 US$
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 5.6 м
Година 1999 Километража 3937 м/ч Сила
Словачка, Žilina
регален вилушкар TOYOTA 7FBRK13
13
3.900 € USD ≈ 4.402 US$
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 4529 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар KOMATSU FB09RC-12   301 hours
12
3.900 € USD ≈ 4.402 US$
Носивост 900 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2004 Километража 301 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар KOMATSU FB13RL-15
13
3.900 € USD ≈ 4.402 US$
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2013 Километража 2384 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар TOYOTA 7FBR10   2011 year
13
4.900 € USD ≈ 5.530 US$
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 2281 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар TOYOTA 7BRK13  2011 year  5367 hours
14
3.900 € USD ≈ 4.402 US$
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м
Година 2011 Километража 5367 м/ч Сила
Србија, БГ
регален вилушкар CATERPILLAR NR14N
8
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 5885 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
регален вилушкар LINDE A12ZL
1
цена на барање
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
регален вилушкар SICHELSCHMIDT
1
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV-A 10
4
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1992 Километража 4100 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
регален вилушкар KOMATSU FB15RS-8
4
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
регален вилушкар LANSING BAGNAL
1
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година Километража 1965 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1065 огласа
Прикажи
Претплати се