Растурачи на арско ѓубре, засилувачи на арско ѓубре

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Растурачи на арско ѓубре: 194 огласа

нови растурач на арско ѓубре 2020
14
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.099
Зафатнина V=21.3 м³ Ширина на опфаќање 30 м Капацитет 28 т/ч Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 11/2019 Километража Носивост 28000 кг
Турција
нови растурач на арско ѓубре ELİBOL 2019
17
€ 12.000 USD ≈ US$ 13.327
Зафатнина V=10 м³
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Karatay/Konya
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
растурач на арско ѓубре GRUBER SM450
6
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.327
Зафатнина V=4.5 м³
Година 2015 Километража Носивост
Австрија, Attnang-Puchheim
растурач на арско ѓубре TEBBE Stallmiststreuer
2
€ 13.650 USD ≈ US$ 15.160
Година 1993 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
растурач на арско ѓубре PÖTTINGER SM 4500
4
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.331
Година Километража Носивост
Австрија, Kirchdorf
растурач на арско ѓубре Jeantil 10-6 MISTSTREUER
2
преговара
Зафатнина V=10 м³ Работна брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
растурач на арско ѓубре Jeantil 11/7
6
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.657
Зафатнина V=9 м³ Работна брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
растурач на арско ѓубре KIRCHNER T 3090
11
преговара
Година 2011 Километража Носивост
Австрија, Attnang-Puchheim
нови растурач на арско ѓубре FARMTECH SUPERFEX-1200 T
5
преговара
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
нови растурач на арско ѓубре FARMTECH FORTIS 2000/3000
6
преговара
Година Километража Носивост
Унгарија, Szekszárd
растурач на арско ѓубре MENGELE 3,6 T
6
€ 900 USD ≈ US$ 1.000
Година Километража Носивост
Австрија, Kirchdorf
растурач на арско ѓубре BERGMANN TSW 4190S
5
€ 47.600 USD ≈ US$ 52.865
Зафатнина V=14 м³ Ширина на опфаќање 18 м
Година 2018 Километража Носивост
Чехија, LnãÅ˜E
растурач на арско ѓубре KIRCHNER T3070
13
€ 9.550 USD ≈ US$ 10.606
Зафатнина V=8 м³
Година Километража Носивост
Австрија, Attnang-Puchheim
растурач на арско ѓубре Macer Cyclone HVC 60 Evo
10
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.882
Зафатнина V=15 м³
Година 2006 Километража Носивост
Луксембург, Noerdange
растурач на арско ѓубре BERGMANN TSW 1000 TA
8
€ 8.000 USD ≈ US$ 8.885
Година 1993 Километража Носивост
Австрија, Kalsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0