Филтри -

Рачни виљушкари

Резултати од пребарување: 361 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Рачни виљушкари: 361 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Гориво
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рачен виљушкар Handtruck 3 st
5
аукција 9,55 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,72 US$
Година Носивост Гориво
Шведска, Karlstad
рачен виљушкар Handhubwagen
5
аукција 50 € USD ≈ 56,12 US$
Година Носивост Гориво
Бугарија, Plovdiv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
рачен виљушкар Handhubwagen mit Digitalwaage
5
аукција 70 € USD ≈ 78,57 US$
Година Носивост Гориво
Бугарија, Plovdiv
рачен виљушкар LIFTEX Handhubwagen
5
аукција 80 € USD ≈ 89,79 US$
Година 2018 Носивост 2000 кг Гориво
Бугарија, Plovdiv
рачен виљушкар BT Palldragare
5
аукција 57,30 € SEK USD 600 SEK ≈ 64,31 US$
Година Носивост Гориво
Шведска, Karlstad
рачен виљушкар Palllyftare
4
аукција 9,55 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,72 US$
Година Носивост Гориво
Шведска, Karlstad
рачен виљушкар BV 115-649
1
аукција 80 € USD ≈ 89,79 US$
Година 1995 Носивост 3000 кг Гориво
Швајцарија, Würenlingen
рачен виљушкар BOLZONI TSM
2
аукција 100 € USD ≈ 112,20 US$
Должина на вилушка 1.1 м
Година 1999 Носивост 3000 кг Гориво
Швајцарија, Würenlingen
рачен виљушкар SECO SGH 1500 B
5
аукција 100 € USD ≈ 112,20 US$
Година 2014 Носивост 1500 кг Гориво
Швајцарија, Würenlingen
рачен виљушкар HANSELIFTER HANSALIFTER DB-02
2
аукција 70 € USD ≈ 78,57 US$
Година 2010 Носивост 2000 кг Гориво
Швајцарија, Würenlingen
рачен виљушкар PFAFF 034527125
2
аукција 80 € USD ≈ 89,79 US$
Година 2007 Носивост 2000 кг Гориво
Швајцарија, Würenlingen
нови рачен виљушкар PU WHEELS  APEX LIFTER AL2500
5
161 € USD ≈ 180,70 US$
Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Носивост 2500 кг Гориво
Бугарија, Пловдив
нови рачен виљушкар PU WHEELS  OSAKA HAND PALLET 2000 WEIGHING SCALE
4
560 € USD ≈ 628,50 US$
Висина на подигање 1.99 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Носивост 2000 кг Гориво
Бугарија, Plovdiv , Bulgaria
рачен виљушкар Plateau-Hubwagen
4
аукција 60 € USD ≈ 67,34 US$
Година Носивост 400 кг Гориво
Австрија, Wien
нови рачен виљушкар LEISTUNGLIFT  DF25 инв. 1000013
7
211,40 € UAH USD 6.403 UAH ≈ 237,30 US$
Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Носивост 2500 кг Гориво
Украина, Житомир
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 361 огласа
Прикажи
Претплати се