Пумпи за бетон од Турција

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон од Турција: 163 огласа

пумпа за бетон PUTZMEISTER M47 MAN TGS 41.400 2011 YEAR.
12
€ 180.000 USD ≈ US$ 198.468
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M 47 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 1000 л Притисок 350 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 04/2011 Километража 129698 км Сила 400 кс
Турција, Balıkesir
пумпа за бетон KLEINE KBZ 37- 4 Concrete  Pump
8
€ 125.000 USD ≈ US$ 137.825
Марка на пумпа за бетон Kleine Модел KBZ 37- 4 Concrete Pump Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 140 m3/ч
Година 01/2015 Километража 92027 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ  AXOR 3340
11
€ 130.000 USD ≈ US$ 143.338
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2014 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 2014 Километража 77618 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
пумпа за бетон PUTZMEISTER 1995
12
US$ 27.000 EUR ≈ € 24.488
Висина на подигање на бетон 36 м
Година Километража Сила
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ
7
преговара
Марка на пумпа за бетон Betonstar Модел H52 6 RZ Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 08/2015 Километража 31802 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон CIFA KERAX 670.34 6x4 - 2005 MODEL - CIFA 36 METER PUMP
7
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.104
Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2005 Километража 180000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон JUNJIN Mercedes Benz Axor 3028 - 2006 MODEL- JUNJIN 38 METER CONCRETE P
10
€ 50.000 USD ≈ US$ 55.130
Марка на пумпа за бетон JunJin Модел 2006 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2006 Километража 280000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон SCHWING TGS 33.360 - 2011 MODEL - 36 METER
8
€ 115.000 USD ≈ US$ 126.799
Година 2011 Километража 76000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 3340 AXOR
12
€ 155.350 USD ≈ US$ 171.289
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 38-5 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 250 бар Капацитет 330 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2015 Километража 46856 км Сила
Турција
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ECP 47 CX 5
20
преговара
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 47 CX 5 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 3342 P
6
преговара
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 37 CX5 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила 421 кс
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон EVERDIGM ECP 42 CX 5
12
преговара
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 42 CX5 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Actros 3331
11
US$ 38.000 EUR ≈ € 34.464
Марка на пумпа за бетон Kleine
Година 08/2000 Километража Сила
Турција
пумпа за бетон IVECO 47 METRELİK SERMAC 5R47
20
€ 70.000 USD ≈ US$ 77.182
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 47 metre Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 07/2004 Километража 180000 км Сила
Турција
пумпа за бетон EVERDIGM ECP 59 CX 5
7
€ 340.000 USD ≈ US$ 374.884
Суспензија хидраулично Модел 2017 Висина на подигање на бетон 59 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 04/2017 Километража 22000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140
10
€ 200.000 USD ≈ US$ 220.520
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 53 CX 5 Висина на подигање на бетон 53 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 06/2015 Километража 828619 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 4140
18
€ 210.000 USD ≈ US$ 231.546
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 08/2016 Километража 43000 км Сила 400 кс
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0