Пумпи за бетон од Турција

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон од Турција: 179 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
21
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2014 Километража 2290 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 12/2016 Километража 59000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 12/2016 Километража 34000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Actros 2632 E4 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.14H
28
преговара
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.14H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 06/2009 Километража 127000 км Сила 320 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон BOOM MAKINA 2014 MODEL BHD 32+4
5
€ 20.500 USD ≈ US$ 23.345
Модел BOOM MAKINA BHD 32+4 Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2014 Километража 1906 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон BOOM MAKINA 2008 MODEL BHD 17+3
7
€ 11.000 USD ≈ US$ 12.527
Модел BOOM MAKINA 17+3 Висина на подигање на бетон 19 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 06/2008 Километража 1798 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 Model 47-5, 2017 Model Mercedes Benz Axor 4140, Euro 5
4
€ 250.000 USD ≈ US$ 284.700
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2017 Километража 33000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон BOOM MAKINA 2016 MODEL BHD 32+4Z
7
€ 23.500 USD ≈ US$ 26.762
Модел BOOM MAKINA 32+4Z Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2016 Километража 846 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон BOOM MAKINA 2011 MODEL BHD 17+3
7
€ 12.000 USD ≈ US$ 13.666
Модел BOOM MAKINA 17+3 Висина на подигање на бетон 19 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 06/2011 Километража 633 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2015 Model 47-5, 2015 Model Mercedes Benz Axor 4140 Euro5
5
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2015 Километража 66363 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 MODEL 38-5, 2017 MODEL MERCEDES BENZ 3340
9
€ 205.000 USD ≈ US$ 233.454
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2017 Километража 48700 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2015 MODEL 38-5, 2015 MERCEDES BENZ AXOR 3340
10
€ 155.000 USD ≈ US$ 176.514
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2015 Километража 44000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон SERMAC  2014 Model 46 Meter, 2014 Model Mercedes Benz Axor 4140
10
€ 187.500 USD ≈ US$ 213.525
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 5RZ46 Висина на подигање на бетон 46 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година Километража 317604 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 2262 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
Омилени : 0 Споредба : 0