Филтри -

Нови пумпи за бетон

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Пумпи за бетон: 68 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пумпа за бетон PUTZMEISTER RV 12 Lift - 5,5 Z NEW from Germany
6
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел RV 12 - Lift - 5,5 Z Висина на подигање на бетон 12 м Број на делови на пумпа за бетон 2
Година 2020 Километража Сила
Полска, Dabrowa
нови пумпа за бетон Schwing S43 SX 2013 на шасија MERCEDES-BENZ Actros 3341
16
Контактирајте го продавачот
300.000 US$ EUR ≈ 247.000 €
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел S43 SX 2013 Висина на подигање на бетон 43 м
Година 2018 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пумпа за бетон PUTZMEISTER MX 24-4
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2007 Километража 1 м/ч Сила
Германија
нови пумпа за бетон Schwing  на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 4040
7
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 7 м³ Марка на пумпа за бетон Schwing Висина на подигање на бетон 27 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 2021 Километража 2000 км Сила
Полска, Brwinów
нови пумпа за бетон Schwing S36X на шасија MERCEDES-BENZ
15
Побарајте цена
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел S36X Висина на подигање на бетон 36 м
Година 2021 Километража 2000 км Сила
Полска, Brwinów
нови пумпа за бетон Schwing S65 SXF NEW NOT USED 2021 Production  на шасија MAN TGS 65.510
13
Побарајте цена
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел S65 SXF NEW NOT USED 2021 Production Висина на подигање на бетон 65 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2021 Километража 1600 км Сила
Полска, Brwinów
нови пумпа за бетон Cifa MK 28L на шасија MAN TGS 41.420 CIFA 28L, 80m3/h, new mixer-pump, ready pick up!
16
Контактирајте го продавачот
247.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел MK 28L Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 04/2020 Километража 10 км Сила 440 кс
Полска, Opole
нови пумпа за бетон Everdigm ECP 38 CX - 5 на шасија MERCEDES-BENZ  Arocs 2836 ECP 38 CX-5
12
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 38 CX - 5 Висина на подигање на бетон 37.1 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 2021 Километража Сила 360 кс
Полска, Gdańsk
нови пумпа за бетон Imer BOOMIX M429 на шасија MERCEDES-BENZ Arocs 3740 29m 7m3
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
236.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Imer Модел BOOMIX M429 Висина на подигање на бетон 29 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 650 л Притисок 55 бар Капацитет 60 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 2021 Километража Сила 394 кс
Полска, Gdańsk, Stogi z Przeróbką (Polska)
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Actros 2631-B 6x4 Concrete Pump - NEW (4 Units)
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 01/2016 Километража 10 км Сила 310 кс
Холандија, Moerdijk
нови пумпа за бетон Schwing S24X  на шасија MERCEDES-BENZ AROCS 2636
5
Контактирајте го продавачот
282.500 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел S24X
Година 2020 Километража 1183 км Сила
Полска, Kielce
нови пумпа за бетон Everdigm ETP 1015  на шасија MERCEDES-BENZ
2
Побарајте цена
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ETP 1015 Висина на подигање на бетон 350 м Капацитет 100 m3/ч
Година 03/2020 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Киев
нови пумпа за бетон Everdigm 47-5 CX на шасија MERCEDES-BENZ AXOR 4140
7
Побарајте цена
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел 47-5 CX Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 160 m3/ч
Година 04/2019 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Киев
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 3243B
15
Контактирајте го продавачот
279.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Модел Stetter FBP 24-125
Година 2020 Километража 500 км Сила 428 кс
Германија, Köln-Rodenkirchen
нови пумпа за бетон Sany 56m X-6RZ на шасија ISUZU QL5420THBW2TDHY
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
236.000 US$ EUR ≈ 194.300 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Модел 56m X-6RZ Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 620 л Притисок 32 бар Капацитет 180 m3/ч
Година 06/2020 Километража 722 км Сила 458 кс
Кина, Changsha Shi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се