Пумпи за бетон VOLVO

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон VOLVO: 46 огласа

пумпа за бетон VOLVO FH500
12
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел MAGNUM MK 28. 4L Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2011 Километража 108410 км Сила 500 кс
Бугарија, Plovdiv
пумпа за бетон VOLVO FM 400 betonpumpe-concrete pump Schwing KVM 34
14
€ 111.900 USD ≈ US$ 127.432
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Schwing Модел KVM 34 Висина на подигање на бетон 34 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2007 Километража 330000 км Сила 400 кс
Унгарија, Szeged
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон VOLVO FH 16 580 12x4 Euro 5, 61m concrete pump 200m3/h
22
€ 334.200 USD ≈ US$ 380.587
Евро Euro 5 Висина на подигање на бетон 61 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 200 m3/ч
Година 10/2007 Километража 128600 км Сила
Полска, Opole
пумпа за бетон VOLVO FMX 460 8x4 CIFA 28m mixer-pump, Fabric new!
10
€ 255.800 USD ≈ US$ 291.305
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел 28m +9m3 Висина на подигање на бетон 28 м
Година 05/2019 Километража 970 км Сила
Полска, Opole
пумпа за бетон VOLVO FM 400 Sany 37 m
14
€ 77.000 USD ≈ US$ 87.688
Марка на пумпа за бетон Sany
Година 2008-06 Километража 179470 км Сила
Германија, Flieden
пумпа за бетон VOLVO FM13 400 6x4
10
€ 77.000 USD ≈ US$ 87.688
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 37 м
Година 2008 Километража 179470 км Сила 400 кс
Полска, Wejherowo
пумпа за бетон VOLVO FM12
6
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 02/2012 Километража 5136 м/ч Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон VOLVO
5
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел SG5330THB42 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 350 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 04/2006 Километража Сила
Кина, CHANGSHA
пумпа за бетон VOLVO
14
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон VOLVO M36
3
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 03/2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон VOLVO 42M
5
€ 55.000 USD ≈ US$ 62.634
Евро Euro 4 Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 500 л Притисок 500 бар Капацитет 300 m3/ч
Година 10/2011 Километража 6500 км Сила 295 кс
Кина, Shanghai
пумпа за бетон VOLVO 45M
7
преговара
Висина на подигање на бетон 45 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 300 л Притисок 260 бар Капацитет 260 m3/ч Тип на кабина Commander XT
Година 05/2014 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон VOLVO 37M
5
US$ 38.900 EUR ≈ € 34.159
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 37M
Година 09/2014 Километража 3800 км Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон VOLVO 42m
5
€ 46.000 USD ≈ US$ 52.385
Висина на подигање на бетон 42 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон VOLVO 47M
4
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0