Пумпи за бетон PUTZMEISTER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон PUTZMEISTER: 137 огласа

пумпа за бетон PUTZMEISTER 2011 MODEL 38-4 PUTZMEİSTER
7
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2011 MODEL 38-4 PUTZMEİSTER Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 250 л Притисок 330 бар Капацитет 330 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2011 Километража 125827 км Сила 3340 кс
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2013 MODEL 47 METER PUTZMEİSTER 4140 MERCEDES - BENZ
7
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2013 MODEL 47 METRE PUTZMEİSTER Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 250 л Притисок 330 бар Капацитет 330 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2013 Километража 62527 км Сила 400 кс
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER M56 PUTZMEISTER
20
€ 245.000 USD ≈ US$ 270.235
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M 56 Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 650 л Притисок 182 бар Капацитет 148 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 11/2013 Километража 71000 км Сила 400 кс
Турција, ISTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 Model 38-5, 2017 Model Mercedes Benz Axor 3340 Euro 5
9
€ 205.000 USD ≈ US$ 226.115
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2017 Километража 48700 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2015 Model 38-5, 2015 Model Mercedes Benz Axor 3340 Euro 5
10
€ 160.000 USD ≈ US$ 176.480
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2015 Километража 44000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 Model 47-5, 2017 Model Mercedes Benz Axor 4140 Euro 5
4
€ 280.000 USD ≈ US$ 308.840
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2017 Километража 33000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER Axor 4140
9
€ 222.000 USD ≈ US$ 244.866
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M47 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 07/2014 Километража 93263 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 MODEL 38-5 PUTZMEİSTER ERGONİC 3340 MERCEDES BENZ
9
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2017 MODEL 38 METER PUTZMEİSTER Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 250 л Притисок 250 бар Капацитет 330 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2017 Километража 67305 км Сила 3340 кс
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER M38
9
US$ 148.000 EUR ≈ € 134.180
Година 2013 Километража 2300 м/ч Сила
Турција, Istanbul
пумпа за бетон PUTZMEISTER M36Z
14
€ 65.000 USD ≈ US$ 71.695
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M36Z Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 04/2006 Километража 293435 км Сила
Турција, ISTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 MODEL 38 METER PUTZMEISTER CONCRETE PUMP
4
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2017 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 450 л Притисок 450 бар Капацитет 600 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 06/2017 Километража 34300 км Сила
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER MODEL 38-5 PUTZMEİSTER CONCERETE PUMP READY
7
€ 207.500 USD ≈ US$ 228.872
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 3340 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 450 л Притисок 450 бар Капацитет 450 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 07/2017 Километража 48000 км Сила
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2016 MODEL 47 METER PUTZMEISTER CONCRETE PUMP
4
€ 280.000 USD ≈ US$ 308.840
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2016 MODEL 47 PM Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 450 л Притисок 500 бар Капацитет 600 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2016 Километража 34000 км Сила
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER Pumi 26 ONLY  223 HOURS
18
€ 50.000 USD ≈ US$ 55.150
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел TMM 20 Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 07/2006 Километража 232499 км Сила 440 кс
Шведска
пумпа за бетон PUTZMEISTER 1995
12
US$ 27.000 EUR ≈ € 24.479
Висина на подигање на бетон 36 м
Година Километража Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0