Пумпи за бетон PUTZMEISTER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон PUTZMEISTER: 179 огласа

пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 Model 47-5, 2017 Model Mercedes Benz Axor 4140, Euro 5
4
€ 250.000 USD ≈ US$ 284.700
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2017 Километража 33000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2015 Model 47-5, 2015 Model Mercedes Benz Axor 4140 Euro5
5
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2015 Километража 66363 км Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 MODEL 38-5, 2017 MODEL MERCEDES BENZ 3340
9
€ 205.000 USD ≈ US$ 233.454
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2017 Километража 48700 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2015 MODEL 38-5, 2015 MERCEDES BENZ AXOR 3340
10
€ 155.000 USD ≈ US$ 176.514
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2015 Километража 44000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон PUTZMEISTER Axor 4140
4
€ 222.000 USD ≈ US$ 252.814
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M47 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 07/2014 Километража 93263 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон PUTZMEISTER Bsf 24-4
12
преговара
Евро Euro 4 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2007 Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2007 Километража 143000 км Сила 320 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон PUTZMEISTER BSF 38-5
14
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2016 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 03/2016 Километража 29000 км Сила
Турција, ANKARA
пумпа за бетон PUTZMEISTER BSF 42-5
14
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2017 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 10/2017 Километража 25000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон PUTZMEISTER BSF 38/5
12
€ 142.000 USD ≈ US$ 161.710
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2015 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2015 Километража 76000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон PUTZMEISTER BSF 42-5
7
€ 163.000 USD ≈ US$ 185.624
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2012 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 05/2012 Километража 340000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон PUTZMEISTER Bsf 56/5
7
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2015 Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 04/2015 Километража 37000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
нови пумпа за бетон PUTZMEISTER BSF 38-5
2
€ 265.000 USD ≈ US$ 301.782
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2018 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Тип на кабина ClassicSpace
Година 12/2018 Километража Сила 420 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон PUTZMEISTER BSF 47-5
4
€ 160.000 USD ≈ US$ 182.208
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2010 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 05/2010 Километража 464000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 MODEL 47 METER PUTZMEISTER CONCRETE PUMP
4
€ 265.000 USD ≈ US$ 301.782
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2017 MODEL 47 METER PUTZMEİSTER Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 450 л Притисок 450 бар Капацитет 450 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2017 Километража 32930 км Сила
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2017 MODEL 38-5 PUTZMEİSTER 3340 MERCEDES TRUCK
7
€ 207.500 USD ≈ US$ 236.301
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 38 METER PUTZMEISTER Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 450 л Притисок 450 бар Капацитет 450 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 07/2017 Километража 48000 км Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0