Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ E-Class

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ E-Class: 17 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.16H
27
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.16H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 06/2016 Километража 56000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
21
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2014 Километража 2290 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 12/2016 Километража 59000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 12/2016 Километража 34000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Actros 2632 E4 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.14H
28
преговара
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.14H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 06/2009 Километража 127000 км Сила 320 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 2262 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.16H
27
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.16H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 06/2016 Километража 56000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
24
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 10/2014 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 09/2016 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
16
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 03/2016 Километража 50000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 11/2016 Километража 22000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4-Pump PUTZMEISTER BSF 38-4
9
€ 92.000 USD ≈ US$ 104.770
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел Pump PUTZMEISTER BSF 38-4 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2010 Километража 110000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2012 3340 6X4 E5 PUTZMEISTER M36-4 CONCRETE PUMP
12
€ 115.000 USD ≈ US$ 130.962
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M36-4 Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2012 Километража 138000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ACTROS 3241 8x4 E5 Betonpumpe Meyco Roadrunner
14
преговара
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 31450 км Сила 411 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ACTROS 3241 8x4 E5 Betonpumpe Meyco Roadrunner
13
преговара
Евро Euro 5 Висина на подигање на бетон 14.5 м Притисок 7 бар
Година 2009-03 Километража 23905 км Сила 411 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
Омилени : 0 Споредба : 0