Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140: 38 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 09/2016 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 12/2016 Километража 59000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 12/2016 Километража 34000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 2262 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 09/2016 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 11/2016 Километража 22000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AXOR 4140 - 8x4 - 2015 MODEL - PUTZMEISTER - 47-5
5
€ 215.000 USD ≈ US$ 244.842
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 47 METER PUTZMEİSTER Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 05/2015 Километража 36000 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ  2015 AXOR 4140 8X4 51 MT. SERMAC CONCRETE PUMP 4140
27
€ 172.000 USD ≈ US$ 195.874
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 5RZ53 Висина на подигање на бетон 51 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2015 Километража 47514 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2017 MODEL AXOR  4140 PUTZMEISTER 47 MT, 1508 HOURS
16
€ 245.000 USD ≈ US$ 279.006
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2017
Година 2017 Километража 4866 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2016 MODEL AXOR 4140 WITH 2016 MODEL PUTZMEISTER 42-5 M, 2385 HO
12
€ 200.000 USD ≈ US$ 227.760
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2016 Висина на подигање на бетон 42 м
Година 2016 Километража 61479 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 4140 AXOR MERCEDES BENZ 2013
6
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2013 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 01/2013 Километража 59191 км Сила
Турција, TEKİRDAĞ
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 4140 AXOR MERCEDES BENZ 2017
6
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2017 Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2017 Километража 21753 км Сила
Турција, TEKİRDAĞ
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 4140 AXOR MERCEDES BENZ 2015
6
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2015 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2015 Километража 95261 км Сила
Турција, TEKİRDAĞ
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 4140 AXOR MERCEDES BENZ 2016
5
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2016 BSF 47-5.16 H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2016 Километража 38357 км Сила
Турција, TEKİRDAĞ
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 4140 AXOR MERCEDES BENZ 2014
5
преговара
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 2014 Висина на подигање на бетон 46 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2014 Километража 320600 км Сила
Турција, TEKİRDAĞ
Омилени : 0 Споредба : 0