Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Arocs

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ Arocs: 33 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 3342
13
преговара
Марка на пумпа за бетон JunJin Модел 38 meter Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2017 Километража 700 м/ч Сила
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 4142 8x4 Euro 6, CIFA MK 32L + 9m3 mixer
20
€ 188.400 USD ≈ US$ 207.730
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел MK 32L Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 10/2016 Километража 79200 км Сила 420 кс
Полска, Opole
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AROCS 2643 6x4 E6 Betonpumpe Putzmeister 36-4 M
14
преговара
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 36-4 M
Година 2019 Километража Сила 430 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 4142 8x4 Putzmeister 47-5 m
13
€ 333.000 USD ≈ US$ 367.166
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м
Година 11/2017 Километража 20643 км Сила 420 кс
Полска, Wejherowo
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 44.45
9
€ 327.500 USD ≈ US$ 361.101
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 5RZ51 Висина на подигање на бетон 51 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 150 m3/ч
Година 2015 Километража 51000 км Сила
Полска, Nysa
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 4142
8
€ 376.500 USD ≈ US$ 415.129
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 56RZ Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 180 бар Капацитет 150 m3/ч
Година 2016 Километража 61000 км Сила
Полска, Nysa
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 3342 6x4 Putzmeister M 38-5 | 5 Knick
15
€ 297.500 USD ≈ US$ 328.023
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M 38-5 Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 2018-01 Километража 22351 км Сила 421 кс
Германија, Flieden
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AROCS 4142 8x4 CIFA MK 32L + 9m3
26
€ 198.730 USD ≈ US$ 219.120
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел MK 32L Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 80 m3/ч
Година 10/2016 Километража 78399 км Сила 420 кс
Полска, Wrocław
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 4142 B 8X4 NEW! Non-EU Schwing S43SX Euro 6
18
€ 364.000 USD ≈ US$ 401.346
Евро Euro 6 Тип на кабина CompactSpace
Година 01/2019 Километража 11 км Сила 420 кс
Холандија, Veghel
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 4142 8x4 Putzmeister M 47-5
9
€ 333.000 USD ≈ US$ 367.166
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M 47-5
Година 2017-08 Километража 20710 км Сила 421 кс
Германија, Flieden
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 3342 6x4 Jun Jin JXZ38-4.16HP concrete pump NEW/UNUSED
25
€ 225.000 USD ≈ US$ 248.085
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 571 кс
Холандија, Hoogerheide
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 3342 6x4 Jun Jin JXZ38-4.16HP concrete pump NEW/UNUSED
27
€ 225.000 USD ≈ US$ 248.085
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 571 кс
Холандија, Hoogerheide
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 4142 8x4 E6 JunJin JXRZ47-5.16HP concrete pump NEW/UNUSED
16
€ 295.000 USD ≈ US$ 325.267
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 571 кс
Холандија, Hoogerheide
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 4142 8x4 E6 JunJin JXRZ43-5.16HP concrete pump NEW/UNUSED
25
€ 285.000 USD ≈ US$ 314.241
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 571 кс
Холандија, Hoogerheide
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 3342 6x4 E6 JunJin JXZ38-4.16HP concrete pump
26
€ 185.000 USD ≈ US$ 203.981
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-02-05 Километража 24519 км Сила 571 кс
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0