Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ: 455 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
21
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2014 Километража 2290 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 12/2016 Километража 59000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 12/2016 Километража 34000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Actros 2632 E4 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.14H
28
преговара
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.14H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 06/2009 Километража 127000 км Сила 320 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 2262 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.16H
27
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.16H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 06/2016 Километража 56000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AROCS 3342 - EURO 6 - 2018 YEAR - NEW BRAND - 0 KM
7
преговара
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2018 Километража Сила 420 кс
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ AROCS 4142- EURO 6 - 2018 YEAR - NEW BRAND - 0 KM
7
преговара
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2018 Километража Сила 420 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Cifa K 45 H
7
преговара
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел K 45 H Висина на подигање на бетон 45 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 06/2015 Километража Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 3029
4
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M 36 Z Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 600 л Притисок 70 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 09/2012 Километража 670676 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340
6
€ 137.000 USD ≈ US$ 156.016
Евро Euro 5 Десен волан десен волан Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M38 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 05/2014 Километража 125000 км Сила
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
24
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 10/2014 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 09/2016 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 38-5.16H
16
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 03/2016 Километража 50000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
Омилени : 0 Споредба : 0