Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MERCEDES-BENZ: 491 огласа

пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 42-5.16H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 12/2016 Километража 59000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 09/2016 Километража 50000 км Сила
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
17
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 2262 м/ч Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.16H
15
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 11/2016 Километража 22000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
24
преговара
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 06/2014 Километража 83000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2014
7
преговара
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел 2014 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година Километража 1500 м/ч Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ
7
€ 195.000 USD ≈ US$ 215.085
Марка на пумпа за бетон Betonstar Модел H52 6 RZ Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 08/2015 Километража 31802 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2017 MODEL 42 METER SCHWİNG 2016 MODEL 4140 MERCEDES
7
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Schwing Модел 2017 MODEL 43 METER SCHWİNG Висина на подигање на бетон 43 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 250 л Притисок 330 бар Капацитет 330 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 06/2017 Километража 54814 км Сила 400 кс
Турција
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 3029
9
€ 115.000 USD ≈ US$ 126.845
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел M 36 Z Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 600 л Притисок 70 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 09/2012 Километража 67067 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340
8
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16 H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 01/2012 Километража 126369 км Сила
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 3342 P
6
преговара
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 37 CX5 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила 421 кс
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ECP 47 CX 5
20
преговара
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 47 CX 5 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140
10
€ 200.000 USD ≈ US$ 220.600
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 53 CX 5 Висина на подигање на бетон 53 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 06/2015 Километража 828619 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2015
18
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2015 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година Километража 159000 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 2011 MODEL PUTZMEISTER 38 m BETON POMPASI
12
€ 106.500 TRY USD TRY 670.000 ≈ US$ 117.501
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2011 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 01/2011 Километража 133000 км Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0