Пумпи за бетон MAN

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон MAN: 92 огласа

пумпа за бетон MAN TGS 41.400 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 10/2016 Километража 37000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MAN Putzmaister BSF 47-5  .14 H
8
преговара
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5 . 14 H Висина на подигање на бетон 47 м Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 11/2008 Километража 125389 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MAN TGS 41.400 E5 8x4 Pump PUTZMEISTER BSF 47-5.14H
29
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 10/2016 Километража 37000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пумпа за бетон MAN 33372 6x4 Pump PUTZMEISTER BSF 36-4.09H
18
преговара
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 36-4.09H Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 90 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 07/1999 Километража 59000 км Сила 372 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MAN
13
€ 117.000 USD ≈ US$ 133.240
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел 34XG Висина на подигање на бетон 34 м Капацитет 158 m3/ч
Година 2006 Километража 79000 км Сила 410 кс
Бугарија, Plovdiv
пумпа за бетон MAN TGA 41.360 - 2016 MODEL - SCHWING 36 METERS
9
€ 143.000 USD ≈ US$ 162.848
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел 2015 Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 05/2015 Километража 650000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MAN 2010 MODEL BETON STAR 37 m Z BOM
14
€ 79.900 TRY USD TRY 525.000 ≈ US$ 90.989
Модел 2010 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 07/2010 Километража 88000 км Сила 360 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MAN TGA 41.360 8X4 Concrete Pump
43
преговара
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 5ZR41 Висина на подигање на бетон 41 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2006 Километража 98000 км Сила 360 кс
Турција, Konya
пумпа за бетон MAN 26321
4
€ 15.000 USD ≈ US$ 17.082
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел 30m. 1979
Година 1984 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон MAN TGS 33.360
28
€ 115.000 USD ≈ US$ 130.962
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2011 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година Километража 136000 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон MAN 41.480 CIFA MK 20M
17
преговара
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел METRO MK20
Година 2011 Километража 95000 км Сила 480 кс
Бугарија, Plovdiv
нови пумпа за бетон MAN LIEBHERR 37 R4ST CONCRETE PUMP
5
€ 205.000 USD ≈ US$ 233.454
Евро Euro 6 Модел LIEBHERR 37R4ST Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 320 бар Капацитет 125 m3/ч
Година 06/2018 Километража 19450 км Сила 360 кс
Турција, Ankara
пумпа за бетон MAN TGS 33.360 ZOOMLION
16
€ 54.000 USD ≈ US$ 61.495
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2008 Висина на подигање на бетон 37 м
Година 2004 Километража 3079 м/ч Сила
Турција, ANKARA
пумпа за бетон MAN 35.403
7
€ 48.700 USD ≈ US$ 55.460
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел Magnum Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 61 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 08/1998 Километража 220241 км Сила 400 кс
Бугарија, София
пумпа за бетон MAN TGA 41.480
7
€ 180.000 USD ≈ US$ 204.984
Година 2005 Километража 93500 км Сила
Словенија, Sinja Gorica
пумпа за бетон MAN Tgs 33.360
4
€ 51.000 USD ≈ US$ 58.079
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел 2008 Висина на подигање на бетон 37 м
Година 06/2008 Километража 270000 км Сила
Турција, ANKARA
Омилени : 0 Споредба : 0