Пумпи за бетон IVECO

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон IVECO: 40 огласа

пумпа за бетон IVECO Eurotrakker 380  SERMAC 5R47
17
преговара
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 47 metre Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 07/2004 Километража 180000 км Сила
Турција
пумпа за бетон IVECO 450
5
€ 92.000 USD ≈ US$ 104.770
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 24/7
Година 2008 Километража 310000 км Сила
Словенија, Sinja Gorica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон IVECO 340E37
7
€ 38.860 BGN USD BGN 76.000 ≈ US$ 44.252
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 2000 Километража 230000 км Сила 340 кс
Бугарија, Plovdiv
пумпа за бетон IVECO Trakker Cifa K 35 XZ betonpumpe/concretepump
22
€ 119.900 USD ≈ US$ 136.542
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел K 35 XZ Висина на подигање на бетон 35 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2008 Километража 120000 км Сила 450 кс
Унгарија, Szeged
пумпа за бетон IVECO Astra
6
€ 36.000 USD ≈ US$ 40.997
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 4z28 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 800 л Капацитет 70 m3/ч
Година 1998 Километража 125000 км Сила 380 кс
Унгарија, Dunaharaszti
пумпа за бетон IVECO TRAKKER 450
2
€ 115.000 USD ≈ US$ 130.962
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел Magnum 28 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 60 m3/ч
Година 2006 Километража 340000 км Сила 450 кс
Чехија, Sviadnov
пумпа за бетон IVECO astra
3
€ 30.000 USD ≈ US$ 34.164
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Модел 28-4z Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 600 л Притисок 70 бар Капацитет 65 m3/ч
Година 12/2001 Километража 223000 км Сила 309 kW
Унгарија, Szfvár
пумпа за бетон IVECO Magirus
6
€ 115.000 USD ≈ US$ 130.962
Марка на пумпа за бетон Waitzinger Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2006 Километража 75184 км Сила
Полска, Wrocław
пумпа за бетон IVECO
1
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.416
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BRF Висина на подигање на бетон 24 м
Година 09/2001 Километража 149317 км Сила
Шпанија, Madrid
пумпа за бетон IVECO
1
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.416
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BRF Висина на подигање на бетон 24 м
Година 11/2003 Километража 55600 км Сила
Шпанија, Madrid
пумпа за бетон IVECO TRAKKER 310
1
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.441
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF Висина на подигање на бетон 32 м
Година 01/2007 Километража 91122 км Сила
Шпанија, Madrid
пумпа за бетон IVECO 380 E 38 36m Betonpumpe 5 Mast 125mm Rohre
20
€ 84.900 USD ≈ US$ 96.684
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-02 Километража 133149 км Сила 379 кс
Германија, Sottrum
пумпа за бетон IVECO
9
€ 80.000 USD ≈ US$ 91.104
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 37 м Капацитет 160 m3/ч
Година 2001 Километража 260000 км Сила
Португалија, Leiria
пумпа за бетон IVECO 2003
4
преговара
Марка на пумпа за бетон Sermac Модел sermac 36m Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 350 бар Капацитет 120 m3/ч
Година 03/2003 Километража Сила
Кина, CHANGSHA
пумпа за бетон IVECO Astra
14
€ 56.500 USD ≈ US$ 64.342
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел Magnum Висина на подигање на бетон 28.4 м
Година 2014-01 Километража 284678 км Сила 1.36 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Омилени : 0 Споредба : 0