Пумпи за бетон EVERDIGM

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон EVERDIGM: 18 огласа

пумпа за бетон EVERDIGM ECP 59 CX 5
6
€ 340.000 USD ≈ US$ 387.192
Суспензија хидраулично Модел 2017 Висина на подигање на бетон 59 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 04/2017 Километража 22000 км Сила
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон EVERDIGM ECP 37 CX 5
5
преговара
Евро Euro 6 Модел ECP 37 CX5 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила 421 кс
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пумпа за бетон EVERDIGM ECP 42 CX 5
8
преговара
Модел Everdigm ECP 42 CX5 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон EVERDIGM 56 CX CONCRETE PUMP
15
€ 255.000 USD ≈ US$ 290.394
Модел 2014 Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 01/2014 Километража 1950 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон EVERDIGM MERCEDES 4140
11
US$ 285.000 EUR ≈ € 250.263
Модел EVERDIGM 2016 Висина на подигање на бетон 53 м
Година 03/2016 Километража 75000 км Сила
Турција
пумпа за бетон EVERDIGM 56 CX CONCRETE PUMP
11
€ 255.000 USD ≈ US$ 290.394
Модел 2014 Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 350 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 01/2014 Километража Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон EVERDIGM EVERDIGM 36 MERCEDES 3340 EURO 5 2013 YEARS
16
€ 99.500 USD ≈ US$ 113.311
Евро Euro 5 Модел EVERDIGM 36 2013 Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 650 л Притисок 182 бар Капацитет 165 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 09/2013 Километража 3950 м/ч Сила 400 кс
Турција, ISTANBUL
пумпа за бетон EVERDIGM 37 - ZX CONCRETE PUMP
18
€ 120.000 USD ≈ US$ 136.656
Модел 2014 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 01/2014 Километража Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон EVERDIGM ECP 42 CX 5
8
€ 160.000 USD ≈ US$ 182.208
Модел 2016 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 06/2016 Километража 48660 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон EVERDIGM Axor 3340
8
€ 135.000 USD ≈ US$ 153.738
Модел 2015 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 05/2015 Километража 34407 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон EVERDIGM ECP 53 CX 5
6
€ 200.000 USD ≈ US$ 227.760
Модел 2015 Висина на подигање на бетон 53 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 06/2015 Километража 828619 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон EVERDIGM 37-5
6
US$ 195.000 EUR ≈ € 171.233
Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 120 m3/ч
Година 05/2015 Километража 34450 км Сила
Украина, Киев
пумпа за бетон EVERDIGM 361-15
7
€ 113.500 USD ≈ US$ 129.254
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
пумпа за бетон EVERDIGM 42-5 M
7
US$ 225.000 EUR ≈ € 197.576
Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 120 m3/ч
Година 08/2015 Километража 4950 км Сила
Украина, Киев
пумпа за бетон EVERDIGM 42-5 M
6
US$ 245.000 EUR ≈ € 215.139
Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 120 m3/ч
Година 04/2015 Километража 35700 км Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0