Пумпи за бетон EVERDIGM

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон EVERDIGM: 13 огласа

пумпа за бетон EVERDIGM 37 - ZX CONCRETE PUMP
18
€ 115.000 USD ≈ US$ 126.845
Модел 2014 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 01/2014 Километража Сила
Турција, Ankara
нови пумпа за бетон EVERDIGM ECP 42 CX 5
12
преговара
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 42 CX5 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон EVERDIGM ECP 59 CX 5
7
€ 340.000 USD ≈ US$ 375.020
Суспензија хидраулично Модел 2017 Висина на подигање на бетон 59 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 04/2017 Километража 22000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон EVERDIGM 56 CX CONCRETE PUMP
15
€ 235.000 USD ≈ US$ 259.205
Модел 2014 Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 01/2014 Километража 1950 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон EVERDIGM 56 CX CONCRETE PUMP
10
€ 235.000 USD ≈ US$ 259.205
Модел 2014 Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 350 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 01/2014 Километража Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон EVERDIGM 37 - ZX CONCRETE PUMP
18
€ 115.000 USD ≈ US$ 126.845
Модел 2014 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 01/2014 Километража Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон EVERDIGM Axor 3340 - 2016 MODEL- 38 METER CONCRETE PUMP
7
€ 120.000 USD ≈ US$ 132.360
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел 2016 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2016 Километража 25000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон EVERDIGM EVERDIGM 37ZX MB 33.40
14
€ 115.000 USD ≈ US$ 126.845
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел EVERDIGM 37ZX MB 33.40 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2014 Километража 393414 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон EVERDIGM Axor 3340
8
€ 135.000 USD ≈ US$ 148.905
Модел 2015 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 05/2015 Километража 34407 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон EVERDIGM 42-5 M
7
US$ 200.000 EUR ≈ € 181.324
Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 120 m3/ч
Година 08/2015 Километража 4950 км Сила
Украина, Киев
пумпа за бетон EVERDIGM  37-5
6
US$ 185.000 EUR ≈ € 167.724
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел 37-5 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 120 m3/ч
Година 05/2015 Километража 34450 км Сила
Украина, Киев
пумпа за бетон EVERDIGM 56-5 M
3
US$ 365.000 EUR ≈ € 330.916
Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 160 m3/ч
Година 2015 Километража 145000 км Сила
Украина, Киев
пумпа за бетон EVERDIGM 42-5 M
6
преговара
Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 120 m3/ч
Година 04/2015 Километража 35700 км Сила
Украина, Киев
пумпа за бетон EVERDIGM 60m,-5
5
преговара
Висина на подигање на бетон 60 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Омилени : 0 Споредба : 0