Пумпи за бетон CIFA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пумпи за бетон CIFA: 25 огласа

пумпа за бетон CIFA CİFA MAGNUM CONCRETE MİXER TRUCK  MK28L-115RH PB808 5'
13
€ 200.000 USD ≈ US$ 220.600
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел CİFA MK28L-115RH PB808 5' Висина на подигање на бетон 28.1 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 500 л Притисок 81 бар Капацитет 81 m3/ч Тип на кабина ClassicSpace
Година 05/2014 Километража 134912 км Сила 335 kW
Турција
пумпа за бетон CIFA KERAX 670.34 6x4 - 2005 MODEL - CIFA 36 METER PUMP
7
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.120
Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2005 Километража 180000 км Сила
Турција, İSTANBUL
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пумпа за бетон CIFA K48
4
€ 175.000 USD ≈ US$ 193.025
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 48 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 07/2012 Километража 132000 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
нови пумпа за бетон CIFA Magnum MK28/5 Concrete Mixer Truck MERCEDES-BENZ Axor 4140
9
€ 235.000 USD ≈ US$ 259.205
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Cifa Модел MAGNUM MK28/5 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 800 л Притисок 81 бар Капацитет 81 m3/ч
Година 07/2016 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон CIFA K48L XRZ 48 meters Concrete Pump MERCEDES-BENZ Truck
6
€ 230.000 USD ≈ US$ 253.690
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел K48L Број на делови на пумпа за бетон 4
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон CIFA K38C Concrete Pump 38 meters, MERCEDES-BENZ 4140 Truck
7
€ 160.000 USD ≈ US$ 176.480
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел 2015 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 53 бар Капацитет 150 m3/ч
Година 07/2015 Километража 2314 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон CIFA Carbotec K45H XRZ , 45 meters Concrete Pump, MERCEDES-BENZ Axor
5
€ 299.000 USD ≈ US$ 329.797
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел Carbotech 45 Висина на подигање на бетон 45 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 07/2015 Километража 600 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон CIFA K 38 C
11
€ 95.000 USD ≈ US$ 104.785
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел 2015 Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 600 л
Година 06/2015 Километража 1200 м/ч Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон CIFA  AXOR-3029 - 2004 MODEL - 36 METER - CIFA PUMP
12
€ 42.000 USD ≈ US$ 46.326
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел CİFA X L/36 Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 05/2004 Километража 650000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон CIFA 2015 MODEL 3340 ÜZERİ CIFA BETON POMPASI
25
€ 139.100 TRY USD TRY 875.000 ≈ US$ 153.453
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел 2015 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 2015 Километража 66035 км Сила 400 кс
Турција, ANKARA
пумпа за бетон CIFA BOMBA DE HORMIGON CIFA 32 M MERCEDES BENZ 2632 2007
5
преговара
Модел 32 M MERCEDES BENZ Висина на подигање на бетон 32 м
Година 2007 Километража 71500 км Сила
Шпанија, Valladolid
пумпа за бетон CIFA CSS-3
12
преговара
Година 2009 Километража Сила
Германија, Lautern
пумпа за бетон CIFA CSS-2
2
€ 44.000 USD ≈ US$ 48.532
Марка на пумпа за бетон Cifa
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
пумпа за бетон CIFA CSS-3
6
€ 150.000 USD ≈ US$ 165.450
Марка на пумпа за бетон Cifa
Година 2011 Километража 3418 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
пумпа за бетон CIFA CSS-3
3
€ 120.000 USD ≈ US$ 132.360
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Омилени : 0 Споредба : 0