Филтри -

Пумпи за бетон

Резултати од пребарување: 964 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Пумпи за бетон: 964 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 8x4 - Putzmeister 42 Meter Ergonic
57
1 € USD ≈ 1,12 US$
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 07/2014 Километража 40000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон PUTZMEISTER 2014 MODEL 38-5 PUTZMEISTER, 2014 MODEL MERCEDES BENZ AXOR 3340
6
162.500 € USD ≈ 181.900 US$
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2014 Километража 105000 км Сила
Турција, İSTANBUL
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 8x4 - Putzmeister 47 Meter
26
1 € USD ≈ 1,12 US$
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 01/2015 Километража 40000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ  Axor 4140 8x4 - Putzmeister 42 Meter Ergonic
27
1 € USD ≈ 1,12 US$
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 12/2016 Километража 39000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 8x4 - Putzmeister 42 Meter Ergonic
57
1 € USD ≈ 1,12 US$
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5.16H Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 07/2014 Километража 40000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 8x4 - Putzmeister 47 Meter Ergonic SPECIAL EDITION
24
1 € USD ≈ 1,12 US$
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.16H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 350 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 06/2015 Километража 60000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон EVERDIGM ECP 42 CX 5
16
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 42 CX5 Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ ECP 47 CX 5
20
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 47 CX 5 Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон MERCEDES-BENZ 3342 P
6
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Everdigm Модел ECP 37 CX5 Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 03/2019 Километража Сила 421 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MAN 33.360
10
98.410 € TRY USD 745.000 TRY ≈ 110.200 US$
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2011 Висина на подигање на бетон 38 м
Година 01/2011 Километража 114000 км Сила
Турција
пумпа за бетон PUTZMEISTER 1999 MODEL 3031 MERCEDES  2014 YER POMPASI PUTZMEISTER
7
29.060 € TRY USD 220.000 TRY ≈ 32.530 US$
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел 2004
Година 01/1999 Километража 220000 км Сила
Турција
пумпа за бетон MAN TGS 33.360 6x4 - Putzmeister 38 Meter Ergonic MADE IN GERMANY
19
1 € USD ≈ 1,12 US$
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 400 л Притисок 400 бар Капацитет 160 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 05/2014 Километража 78000 км Сила 360 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140 8x4 - Putzmeister 47 Meter
23
1 € USD ≈ 1,12 US$
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 47-5.14H Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 360 л Притисок 360 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 07/2015 Километража 40000 км Сила 400 кс
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Arocs 3342
10
200.000 € USD ≈ 223.900 US$
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5.16 H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 140 m3/ч
Година 11/2016 Километража 2692 м/ч Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 3340
15
200.000 € USD ≈ 223.900 US$
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 38-5 .14 H Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 10/2017 Километража 36790 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ Axor 4140
19
175.000 € USD ≈ 195.900 US$
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел BSF 42-5 16H 2011 MODEL Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 2014 Километража 206401 км Сила
Турција, İstanbul
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 964 огласа
Прикажи
Претплати се