Прскалки за битуменска емулзија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Прскалки за битуменска емулзија: 129 огласа

нови прскалка за битуменска емулзија Skrapiarka do emulsji bitumicznej / Asphalt Sprayer Ticab BS-200
3
преговара
Зафатнина V=0.2 м³
Година 01/2019 Километража Сила 3.6 kW
Полска, Rzeszów
прскалка за битуменска емулзија Weiro TM800-SH
11
преговара
Година 2013 Километража 5139 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
прскалка за битуменска емулзија MAN Tga За Асфалт
6
€ 25.050 BGN USD BGN 49.000 ≈ US$ 27.727
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 189000 км Сила 240 кс
Бугарија, MAGLIZCH
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
прскалка за битуменска емулзија Savalco HM10HD
11
преговара
Зафатнина V=1 м³ Ширина на опфаќање 2.1 м
Година 1995 Километража 1509 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
прскалка за битуменска емулзија MERCEDES-BENZ Actros 3341
7
€ 50.000 USD ≈ US$ 55.335
Евро Euro 5
Година 09/2008 Километража 66000 км Сила 410 кс
Бугарија, Sofia
прскалка за битуменска емулзија Hydrog KA-4400 (přívěs
7
€ 21.750 USD ≈ US$ 24.071
Зафатнина V=4.4 м³
Година 2009 Километража Сила 44 кс
Чехија, Bystřany u Teplic
прскалка за битуменска емулзија Strassmayr Patchmatic STP 1008
7
преговара
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
прскалка за битуменска емулзија BENNINGHOVEN GKL5M3
4
преговара
Зафатнина V=5 м³
Година 2011 Километража 1500 м/ч Сила
Австрија, Haid
прскалка за битуменска емулзија BENNINGHOVEN GKL5M3
4
преговара
Година 2011 Километража 1500 м/ч Сила
Австрија, Haid
прскалка за битуменска емулзија HINO 700FY 8x4 tarspreader
21
€ 34.000 USD ≈ US$ 37.628
Година 2003-01-01 Километража 159622 км Сила
Холандија, Zevenbergen
прскалка за битуменска емулзија MASSENZA
5
преговара
Година 2011 Километража Сила
Украина, Киев
прскалка за битуменска емулзија Madpatcher
13
€ 53.000 USD ≈ US$ 58.655
Година 2018 Километража Сила 25 кс
Украина, Черновцы
прскалка за битуменска емулзија RENAULT 4x2
6
аукција аукција
Година Километража 250000 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
прскалка за битуменска емулзија MAN LE18.220 8000 Litre 4x2
7
аукција аукција
Година 2006 Километража 617424 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
прскалка за битуменска емулзија MAN LE18.220 8000 Litre 4x2
6
аукција аукција
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
прскалка за битуменска емулзија SCANIA P93H 280 GOUDRONNEUSE RINCHEVAL
29
преговара
Година 01/1990 Километража 766689 км Сила 280 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Омилени : 0 Споредба : 0