Прскалки монтирани на трактор

Резултати од пребарување: 302 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Прскалки монтирани на трактор: 302 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Капацитет
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
прскалка монтирана на трактор HARDI NK 800-12 SB
14
аукција 9,06 € SEK USD 100 SEK ≈ 10 US$
Капацитет на резервоар 800 л Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
прскалка монтирана на трактор HARDI
5
2.000 € USD ≈ 2.207 US$
Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Капацитет
Австрија, Wiener Neustadt
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
прскалка монтирана на трактор HARDI MASTER PLUS ECHO 1500 L LAGERMASCHINE
5
преговара
Капацитет 194 л/мин Капацитет на резервоар 160 л
Година Километража Капацитет
Австрија, Korneuburg
прскалка монтирана на трактор Lesko PL1000
6
9.990 € USD ≈ 11.020 US$
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година Километража Капацитет
Австрија, Kalsdorf
прскалка монтирана на трактор Jessernigg 10 M
3
590 € USD ≈ 651 US$
Година Километража Капацитет
Австрија, Kirchdorf
прскалка монтирана на трактор RAU SPRIMAT L
5
1.800 € USD ≈ 1.986 US$
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Капацитет
Австрија, Kalsdorf
прскалка монтирана на трактор Weiro TM804-SH
10
8.900 € USD ≈ 9.820 US$
Година 2009 Километража Капацитет
Австрија, 4081 Hartkirchen
прскалка монтирана на трактор Feldspritzen
12
5.000 € USD ≈ 5.517 US$
Година 2002 Километража Капацитет
Австрија, Korneuburg
прскалка монтирана на трактор AGRI FARM 800
6
990 € USD ≈ 1.092 US$
Капацитет на резервоар 800 л
Година 1991 Километража Капацитет
Австрија, Zwettl
прскалка монтирана на трактор Jessernigg Feldspritzen
9
1.600 € USD ≈ 1.765 US$
Капацитет на резервоар 660 л
Година Километража Капацитет
Австрија, Kirchdorf
прскалка монтирана на трактор Jessernigg PP1 1000
9
12.500 € USD ≈ 13.790 US$
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2013 Километража Капацитет
Австрија, Großpersdorf
прскалка монтирана на трактор UNIGREEN Feldspritzen
5
1.750 € USD ≈ 1.931 US$
Капацитет на резервоар 400 л
Година Километража Капацитет
Австрија, Korneuburg
прскалка монтирана на трактор JESSERNIGG 991
6
7.900 € USD ≈ 8.717 US$
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2002 Километража Капацитет
Австрија, Kirchdorf
прскалка монтирана на трактор HARDI NK600
5
790 € USD ≈ 871,70 US$
Капацитет на резервоар 600 л
Година Километража Капацитет
Австрија, Zwettl
прскалка монтирана на трактор Jessernigg
4
830 € USD ≈ 915,80 US$
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Капацитет
Австрија, Zwettl
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 302 огласа
Прикажи
Претплати се